Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van aki tenyészti a hörcsögöke...

Van aki tenyészti a hörcsögöket? Miért jó ez? Vagy hogy megy ez? Mennyiért adjátok darabját?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

aranyos lehet sok sok hörcsög...xD

bocs az értelmetlen válaszért

2010. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem jó semmire se, abból a pénzből tuti nem fogsz meggazdagodni, mert azt a pár száz HUF-ot amit kapsz értük (jobb esetben) elköltöd hörcsögkajára... Amúgy persze aranyosak.
2010. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tenyésztem Őket. És nem a pénzért...Szeretek velük foglalkozni, ez a hobbym, de igaza van az előttem szólónak, ebből nem lehet meggazdagodni, sőt, a pénz megy rájuk. De nem ez a lényeg.

Sajnos mint sok más hobbynak is, ennek is vannak buktatói...nem is kevés.


Én általában 5-800ft-ért adom a höriket. Jelenleg kék,vadas,mandarin, pearl babám van eladó.

2010. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak hörcsögeim, én nem szerettem őket csak kaptam 4-et aztán elkezdtek szaporodi sajna nemtudtuk megállapítani, hogy lány vagy fiú....és tényleg igaz az etetésre sok pénz megy el...

2010. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tenyésztem őket. Őszintén azért, mert nagyon aranyosak mikor picik, szeretek velük foglalkozni, stb. 500 ft-ért adom őket.
2010. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!