Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a törpehörivel?

Mi történhetett a törpehörivel?

Figyelt kérdés
Ma reggel a törpehörcsögöm nagyon furán mozgott, olyan volt, mintha koordinációs zavarai lennének. Nem eszik, inni csak próbálna, oda is raktam rögtön a háza mellé az innivalóját. Amikor ma hazajöttem, megnéztem, és azt láttam, hogy alszik, viszont lassan lélegzik, és nehézkesen. Amikor felkelt, próbált kijönni a házából, hozzá akartam nyúlni, ő erre hirtelen hátra dobta magát, és alig akart felkelni, csak kapálózott. Gyakran van az, hogy csak úgy elkezd kapálózni, valamiért. Mi lehet a baja? Nem hiszem, hogy annyira öreg lenne, kb másfél éves.
2015. febr. 2. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan... most ahogy átmentem megnézni, úgy tűnik elpusztult szegény...
2015. febr. 2. 19:44
 2/7 anonim válasza:
100%
Sajnálom a höridet... :( Nekem is voltak régebben törpehöcsögeim... Nagyon szerettem őket...
2015. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( Esetleg epilepszia lehetett? Van náluk ilyen? Össze-vissza mozgott, hirtelen hátradobta magát meg ilyenek.
2015. febr. 2. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Kereskedésből van? A beltenyészet miatt akár 1,5 évesen is elpusztulhat. A vérfertőzés elég komoly dolog. Sajnálom, ami történt. :(
2015. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jucinene ***** válasza:
A masfel eves horik, mar eleg oregek. Az h egy horcsog meg eli a harmadik szulinapjat az nagyon ritka. Valószínüleg epilepsziája volt, e sezert halt meg. A mienk tenyesztotol volt, de o is csak masfel evig elt
2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm a válaszokat! :(
2015. febr. 6. 09:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért is volt furcsa a dolog, mivel eddig a hörcsögök amik nálunk voltak, mind megélték legalább a 2.5 éves kort. :(
2015. febr. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!