Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hörcsög ha jól bánnak...

Egy hörcsög ha jól bánnak vele akkor tudja úgy szeretni a gazdáját mint pl. Egy kutya? (Olyanok válaszát várom akiknek van hörcsöge)

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy sosem fog tudni szeretni mint egy kutya, mert teljesen más habitusú lény, de képes simulékonnyá válni, és még szeretetet is adni azzal, hogy aranyosan rád néz, és hagyja hogy szeretgesd. :)
2015. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem

nyilván ragaszkodik hozzád, mert te adod neki a kaját, azonban nincs olyan szellemi szinten, mint egy kutya, illetve a hörcsög még mindig vadállatnak minősül, mert meg tud magától élni a vadonban, míg egy kutya akár éhen is halhat

2015. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :)
2015. febr. 9. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van hörcsögöm, de kétlem, hogy szeretne. :D Ha adok neki kaját gyorsan odafut és eszik, de különben nem foglalkozik velem. Van, hogy meg is harap, nem igazán tudtam kézhez szoktatni. A régi hörcsögeimmel pedig nem volt ilyen gondom. Mindenesetre azért szeretem a kis hülye fejét, de többet nem szeretnék hörit. :)
2015. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak egyes embereknek nincs hozzá érzékük hogy valójában tud szeretni úgy mint egy kutya, vagy egyszerűen nem úgy bánnak vele és azt hiszik hogy igen és azért mondják hogy hülye a hörcsög. Pedig nem így van, tudni kell a nyelvükön, érezni kell és érteni kell hozzájuk!
2015. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!