Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a kültéri...

Mi a véleményetek a kültéri nyúlkarámokról? Mennyire szökés biztosak?

Figyelt kérdés
Ti mit javasoltok, van esetleg tipp, hogy kell ki.be tenni őket, hogy ne lógjanak meg?Illetve melyik karámot javasoljátok?

2015. márc. 21. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig apum csinálja saját magának a ketrecet, vagyis a nyulaknak. Volt, hogy véletlenül nyitva felejtette (félrecsukta a reteszt) az ajtaját, és az kinyílt teljesen de a nyulak egyáltalán nem szöktek ki belőle. A szőkés függ a nyúl vérmérsékletétől is. Persze egy bak lehet előbb meglógott volna.
2015. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te szerintem olyanra gondolsz amiben le lehet rakni legelni a nyulat. Hát lehet boltban kapni, annak van egy nylon hálója is, amivel felül lefeded. Felügyelet nélkül nem hagynám sose, mivel annak alja nincsen, és simán kiáshatja. Ha otthon csinálsz házilag akkor lehet olyat hogy alul is legyen egy vékony csibedrót.
2015. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen a legelős dologra gondoltam, tudom, hogy lehet venni, csak nem tudom, hogy pontosan milyet, de ha veszek is csibehálót mindenképpen teszek az aljára. Köszi mégegyszer :)) Ha valakinek van még ötlete nagyon hálás lennék
2015. márc. 21. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer tettem ki a nyulaimat legelni, a szomszéd kutya szétszedett minden kerítést és széttépte őket. Csak azt akarom mondani, hogy biztosra menj!
2015. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!