Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja a ketrecét? Mit...

Miért rágja a ketrecét? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Mindig rágja a ketrecét. Ja és egy kérdés csak nekem szokta felhúzogatni a forgácsát az egyik sarokba?

Milyen egy jó féle hörcsög kerék? Mert azt hallottam h ami rácsos abba AKÁR bele is törhet a lába mivel beleakad.



2015. jún. 18. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rágta es kis kuckot csinál magának :D


Nekem fejjel lefelé is mászott a ketrecen :'D

Hat...nekem a kb 8 horcsogom közül egyiknek se törött el a lába

Amúgy én úgy tudom, hogy van olyan, ami nem rácsos, hanem mintha egy dob lenne 1 oldallal, mármint hogy ugyanúgy néz ki, csak horcsogre meretezve :D


Es lehet azert rágja a ketrect, mert koptatja a fogat, van fogkoptatoja?

2015. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unalmában is rághatja, az enyémnek mindig WC-papír gurigát tettem be, imádta rágcsálni és átbújni rajta :)
2015. jún. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van koptatója, és van nekitörlőkendő guriga is, tudjátok mint a wc papír guriga csak hosszabb és egy picit szűkebb.

De köszi, ja és egyébként egészséges?

2015. jún. 19. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én törpehörim annyira rágta a ketrecet hogy este nem lehetett tőle aludni.Vettem neki vitamint hátha a hiánya miatt azt nem használt,utána vettem neki rágókát azt nem rágta...Utána jött az hogy megkergült.Nem lehetett kitakarítani vagy benyúlni hozzá mert állandóan megharapott.Úgyhogy én visszatettem Őfelségét egy kényelmesen tágas terráriumba: :D
2015. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én horcsogomnek nem hiszem, hogy baja lett tőle :D

Nem látszott, hogy volt bármi baja


A wc papír gurigatol ( vagy hasonló papírból) nem lesz baja, inkább azt rágja, mint valami műanyag "alagutat" :)


1. Voltam :)

2015. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!