Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert csinalja ezt a 3 honapos...

Miert csinalja ezt a 3 honapos torpenyulam?

Figyelt kérdés

Ma elvittem beoltatni.

3 Honapos lessz es 2 hete van nallam

Mindenje megvan ami egy torpenyulnak kell viszont idaig akarmikor benyulhattam a ketrecebe es nem bantott,viszont a tesomat peladul megharapja es megkarmolja ha belenyul a ketrcebe.

Van egy tal amit ha berakok nagyon nagyon ideges lessz es kikell vegyem.

Most 10 percet alszik es 10 percet utanna szabalytalanul mindenfele fordulattal ugral.Miert csinalja ezt?Idaig is csinalta de nem igy..

Kaja viz,mindene van.


Ma viszont este nemtudtam benyulni a ketrecbe,egy darab almat akartam neki adni de leverte a kezembol es megkarmolt.

Miert lett ilyen agressziv??Ez csak atmeneti?Nemnagyon tetszett neki az oltas sem,es ha benyulok a ketrecbe elobb megnyalogatja a kezem,megszagolja es csak utanna simogathatom,de nemtudom mi lett vele,vagy hogy ez normalis-e.

(Sokat foglalkozom vele)

Gondoltam megkerdezem,mert elegge aggodom hatha valaki tud adni egy ertelmes valaszt.



2015. jún. 19. 22:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hat Erdelyben lakom,meg amugyis mindenki alszik nemnagyon akarok ejjelre igy telefonalgatni..

2Hete van nallam,remenykedem nem lett semmi baja,most lenyugodott.

Viszont elegge haragszik mindenkire az oltas ota..

Szerinted(tetek) holnapra helyrejon?

2015. jún. 19. 23:44
 12/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom.:(
2015. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Szia, állításom szerint ivarzik.
2015. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az oltás eléggé tud fájni. Már úgy értem, hogy utána is, nem csak a szúráskor. Embernek is. Ezért sem jók az ilyen mindenféle kombinált oltások, amikor egyszerre kap meg mindent. Mert az oltáskor gyakorlatilag magukkal a betegségekkel oltják be, még ha legyengítettel is. Néha előfordul, hogy beteg is lesz, lázas.
2015. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megsértődött, és védi a területét. Majd elmúlik. Fürdetni nem kéne, max nedves ronggyal töröld át.
2015. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget.:D

Szerencsere helyrejott es megnyugodott.

De tegnap este nagyon megvadult,mostmar semmi baja:)

2015. jún. 20. 10:53
 17/23 anonim válasza:
Fürdetni nem kell. Minek? A nyúl tiszta állat. Ha nagyon koszos a talpa, akkor egy nedves ronggyal elég, ha megtörlöd. A fürdés az kínzás neki.
2015. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hat eleg mocskos a talpa,mert tegnap sokat kinntvoltunk:D

Oke,nem furdetem hanem attorlom mindjart:)

Amugy meg most allandoan a ketrec racsat nezi,hogy mikor engedem ki:)

Tegnap este mintha kicsereltek volna,de szerencsere semmi baja most.

2015. jún. 20. 11:03
 19/23 anonim válasza:
Mekkora a ketrece, amúgy?
2015. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
60x30-as:)
2015. jún. 21. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!