Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert csinalja ezt a 3 honapos...

Miert csinalja ezt a 3 honapos torpenyulam?

Figyelt kérdés

Ma elvittem beoltatni.

3 Honapos lessz es 2 hete van nallam

Mindenje megvan ami egy torpenyulnak kell viszont idaig akarmikor benyulhattam a ketrecebe es nem bantott,viszont a tesomat peladul megharapja es megkarmolja ha belenyul a ketrcebe.

Van egy tal amit ha berakok nagyon nagyon ideges lessz es kikell vegyem.

Most 10 percet alszik es 10 percet utanna szabalytalanul mindenfele fordulattal ugral.Miert csinalja ezt?Idaig is csinalta de nem igy..

Kaja viz,mindene van.


Ma viszont este nemtudtam benyulni a ketrecbe,egy darab almat akartam neki adni de leverte a kezembol es megkarmolt.

Miert lett ilyen agressziv??Ez csak atmeneti?Nemnagyon tetszett neki az oltas sem,es ha benyulok a ketrecbe elobb megnyalogatja a kezem,megszagolja es csak utanna simogathatom,de nemtudom mi lett vele,vagy hogy ez normalis-e.

(Sokat foglalkozom vele)

Gondoltam megkerdezem,mert elegge aggodom hatha valaki tud adni egy ertelmes valaszt.



2015. jún. 19. 22:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
MIIIIIII? Ez most komoly?
2015. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60*30????!!! Ez kínzás! Legalább 100*50-es kellene neki!
2015. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ez most komoly, hogy akkorában kíntatod a nyulad? Nem csodálom,hogy furán viselkedik.....

Legalább!!!! fél négyzetméteresnek kell lennie a ketrecnek

2015. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!