Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szívhez szóló nyuszis sztori?

Szívhez szóló nyuszis sztori?

Figyelt kérdés

akinek már volt ilyen élménye egy nyuszival kérem írja le.

:)


2011. aug. 17. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nagy sztorim nincsen, én csak azt tudom elmondani hogy az én nyuszim engem mindig megvigasztalt. Nem tudom, ezt megérzik az állatok vagy ilyesmi, mert olyankor mindig odajött, bújt, megrágcsálta a pulcsim, csak hogy rá figyeljek és ne sírjak. Valahogy tudta mikor kell még inkább kimutatni a szeretetét.
2011. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik este elég rosszul voltam, és pont ki volt engedve a szobába a nyuszi. Odajött hozzám, szeretgetett, bökdösött.. :)
2011. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ezeket a csodás történeteket!!!
2011. aug. 17. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nincs ilyen történetem, de mikor kirohangálta magát az enyém, és rájön a simi akkor odajön és követelőzve szeretget hogy na most már tessék simogatni?! Szóval amikor odajön és szeretget...hát nekem már az annyira szívmelengető!:)

Egyébként az elsővel egyetértek, engem is vígasztalt már meg ,szerintem megérzik:)

2011. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elpusztult a nyuszim, oda ugrált hozzám meg a barátomhoz, pedig már alig tudott lábra állni :( és pár perc múlva meghalt :'(
2011. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim Misi, soha nem volt ketrecbe zárva. A góré alatt volt kialakítva a helye, és a góré körül volt neki udvara. Ám egyik ősszel az üvegházban volt dolgunk. Átvittem, mert a liba is ott volt, ott élt. ( az üvegház rég óta üres ) Jó nagy gúnár volt, és tök ari. Na és amikor a Misit elengedtem az üvegházban, egy idő után csak azt vettük észre, hogy a liba nagyon szalad széttárt szárnyakkal. Hát nem a Misi kergette szegényt?
2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!