Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szívemre vagy az eszemre...

A szívemre vagy az eszemre halgassak?

Figyelt kérdés
Szóval.nagymamámnál van egy csapat nyuszi amiknek elpusztult az anyjuk ezert mama eteti őket.a nyuszik most kb. Tenyérnyi nagysaguak. Az egyikbe azonnal beleszerettem es kertem hogyha legkozelebb találkozunk megkaphassam a nyuszit.(azért nem hoztam el akkor mert gondoltam jobb lesz neki ha ilyen kicsin a társaival marad)viszont elbizonytalanodtam,ugyanis van egy másik nyuszim is es nem szeretnem ha egy masik miatt kevesebb idom jusson ra.viszont azt nem szeretnem ha idehoznam es az egyiket kesobb odaadnám valakinek mert nincs ra idom.két nyuszi ketszer annyi felelősség stb..stb.az eszem aztmondja hogy ne hozzam el,de a szivem pedig az igenre szavazok.ti mit tennetek? 14/l
2015. júl. 9. 22:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%

Azok a problémák :D Éjjel fél11kor egy 14 éves lány ezen agyalna?!

Szerintem HALGASS a nyelvtan könyvedre!

2015. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd azt a nyuszit a sorsára.
2015. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem vidd haza, a Tiednek sem jó egyedül, jobban érzik magukat párban! :)
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem tudnál eleget törődni vele, akkor csak akkor vedd magadhoz, ha amúgy rosszabb körülmények közé kerülne, mint amit te tudsz biztosítani neki.
2015. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Első..biztosan sokat beszéltünk már és a nyelvtan jegyeimet is láttad. 😜

Többieknek puszi es koszonom :*

2015. júl. 9. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú-lány párosról lenne szó, akkor ne hozd el, mert nem bírnál a szaporulattal.
2015. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kulon ketrecben lennenek.azzal nem lenne gond (a ketreec 50x150cm)
2015. júl. 10. 10:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is a szüleiddel beszéld meg, ha ők azt mondják rá, hogy mehet, akkor a szívedre hallgass - szerintem.

Persze ha már most tudod, hogy nem lesz rá időd, akkor nem éri meg. Akkor inkább próbálj egy rendes gazdit találni nekik.

2015. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a szüleim megengedik.apukámnak kifejezetten tetszik is. hát ezaz.nem lesz lehetőségük gazdira,ugyanis nagyméretű nyuszik így megeszik őket. (én semmiféleképpen nem ölném meg!)
2015. júl. 10. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor "mentsd ki" - ha nem is lesz rá ideális mennyiségű időd, ha elég mozgástere lesz, akkor is sokkal jobb lesz neki, mint egy serpenyőben végezni.
2015. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!