Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halgassak a szívemre vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halgassak a szívemre vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Van egy srác, teljesen szerelmes vagyok belé, rengetegszer gondolok rá. A fiú is helyes, vicces pont az én "esetem". A korkülönbésg is csak 2 év, barátok vagyunk eddig. Csak egy nagy gond van. Hogy ő általában kihasználja a lányokat, mármint szereti a barátnőit de 2 hónapnál tovább nem járt eddig egyikkel sem. Legalábbis nemtudok róla... Szerintetek megérne 1-2 hónapot a kapcsolat? Úgy gondolom hülyeség belekezdeni egy ilyen kapcsolatba, mert utánna úgy is tudom hogy dobni fog, mégha szeret is, de úgy érzem hogy nagyonis szeretem és szívesen járnék vele. A barátnőim szerint a szívre érdemes hallgatni.. én viszont nemtudom mitcsináljak
2011. szept. 5. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
reklám :D :
2011. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ßéka97 válasza:
hát szerintem érdemes lenne megpróbálni;) de ha meg dob 1-2 hónap után akor nem is érdemes vele többet foglalkozni:)..
2011. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fájni fog, lehet,h a szomorúság, csalódottság beszél belőlem, de hagyd, ne kínozd magad.

Én megpróbáltam, és összetörtre a szívem...

ha visszamehetnék, másképp tennék... Még,ha sok szépet is hagynék ki... De ezt a fájdalmat mindenképp megúsznám!

2011. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer az a valaki is megállapodik, ha megtalálja a szívének kedves valakit, akivel minden más is adott szerintem.
2011. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!