Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

A szívemre vagy az eszemre halgassak? >. <

Figyelt kérdés
röviden tömören annyi a szitu,hogy: szakítottunk,összejött egy csajjal,és én bosszúból kiraktam facebookra,hogy énis kapcsolatban lettem megint exemmel..ami persze nem igaz,de ő úgytudja,hogy milyen boldog vagyok most..pedig ez csak színészkedés..már nemis vagyunk egymás ismerősei,de mondták h szakított a csajával valamiért...és hogy most majd biztos megfog keresni.eddig ez még nemtörtént meg.de már énis kiraktam h egyedülálló vagyok...írjak neki levelet,vagy mit csináljak??várjam hogy ő keressen?? nagyon megalázó lenne ha én keresném,mivel olyan dolgokat vágott hozzám,hogy én csak egy (olcsó,szexéhes r*banc vagyok stb) ami eggyáltalán nemigaz :/// . viszont nagyon hiányzik...már alig bírom ki,hogy neírjak neki vagy valami,de mindenki aztmondja,hogy 'hagyd a p*csába...' mondjam meg neki hogy én még szeretem,és hogy nemvoltam együtt exemmel,csak bosszútakartam,és hogy aztlássa,énis boldog vagyok nélküle??végülis nem veszthetek semmit ha megkeresem..de nagyon félek a reakciójára...na meg ez nagyon megalázó lenne számomra :S:S és ő is lehet h csak kinevetne..MIT CSINÁLLJAAAKK??minden barátom ellene van..és énis tudom hogy miféle ember..de szeretem.nemtudok mit csinálni : S

2012. jan. 22. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nőj fel végre.
2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tarts egy kis szünetet, és addig tanuld a nyelvtant!
2012. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem a helyesírást,meg a többit kéne értékelni ;) attól,hogy nem kezdtem nagybetűvel a mondataimat,még nem azt jelenti,hogy egy buta liba vagyok.csupán ez az oldal nem arról szól,hogy ilyesmire annyira odakelljen figyelnem ;D
2012. jan. 22. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg amíg ő jelentkezik, ha pedig nem ír neked, akkor felejtsd el..

Hány éves vagy egyébként?

2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nembírom kivárni,még mindíg úgyvagyok,hogy biztosan ő is szeret még valamennyire..bár ez csak egy megérzés.és amilyen makacs,tudom,hogy kevés az esély arra,hogy ő fog keresni valaha is..ezért gondoltam úgy,hogy mivel én vagyok az idősebb,legyen nekem több eszem,haggyam hátra az egómat,és keressem meg én.. amúgy 19 éves vagyok,és elég gyerekes a felfogásom...tisztában vagyok ezzelis,hogy csak az óvodások állnak így bosszút mint én pl : D
2012. jan. 22. 21:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
sose értettem,hogy tudtok ti csajok ennyit kavarni...nekem ha tetszik egy lány,akkor odamegyek hozzá és kész,esetleg randira hívom...de ilyen facebookos kavarások,no comment...-.-
2012. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy elnézem eszed nincs, így csak a szíved marad.
2012. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amíg nem ismersz,addig ne ítélkezz.köszi :*
2012. jan. 22. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor nem fog úgy reagálni hogy kiröhög, bár lehet hogy nem fog tetszeni neki hogy ilyen gyerekesen reagáltad le a dolgot, ha szereted, akkor mondd meg neki ezeket, és ha "rosszul" reagál majd, akkor legalább talán sikerül belőled kiölni a reményeket, hogy újra összejöhetnél vele, és akkor egy idő után fogsz tudni keresni másik pasit magadnak úgymond, ha pedig elnézi a gyerekességedet és még ő is szeret, akkor nincs akadály, bár szerintem ami miatt szakítottatok, az ugyanúgy érvényes lehet most is, és semmi nem változott rajta, attól még hogy közben neki a következővel se sikerült...
2012. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg tégy, úgy ahogy jónak látod, ne mások véleményére hallgass... Különben is a "barátok" nem mindig barátok....
2012. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!