Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minnél hamarabb döntenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél hamarabb döntenem kellene mit tegyek? Szivemre vagy az eszemre halgassak? Nem tudom meddig fogom ezt igy birni! :S K/24

Figyelt kérdés
Szakíttunk már a volt barátommal egy párszor 4 évig voltunk együtt!!!3 és fél évig együtt éltünk!mindig én szakitottam vele..mert már unalmas volt,nem éreztem jól vele magam.!öszejöttem egy másik sráccal jártunk 1 hónapig kb..de rájöttem hogy hiányzik a volt barátom..sok idö telt el még megint visszakönyörögtem magam hozzá..egy arabig megint minden jo volt..de egy idö után megint meguntam..és szakitottam vele,és megint öszejöttem egy srácal..akivel együtt voltam egy fél évet,de éreztem hogy megint hiányzik a régi..megint visza könyörögtem magam...de most megint ugy vagyok hpgy nem akarom...bejött a képbe az a srác megint akivel félévet voltam együtt vele olyan más volt.figyelt rám..nem halgattam töle mindig azt hogy én átvertem ..ott hagytam más miatt!!!vele tényleg más volt!!!De félek ha megint ott hagyom a 4 éveset akkor lehet egy idö után megint fog hiányozni..és megint megfogom keresni..de igy csak játszom vele.neki sem jo de nekem sem..És most féel neki megmondani hogy inkább hadjuk !!!mit tegyek? köszi a válaszokat elöre is
2010. márc. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
24 évesen ennyi eszed van akkor nagyon sajnálom...
2010. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő rettentő megértőnek tűnik...Próbáld párhuzamosan, majd döntesz ha akarsz, vagy ugye így megy tovább az idők végezetéig:)
2010. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt az erzest nagyon jol ismerem, mi 2 eve vagyunk egyutt tobbszor ereztem h mar meguntam vagy h nekem mas kell, h nem is akarok vele lenni, szakitani is akartam de o soha nem hagyta, persze ebbol csak az lett h 2 szer is megcsaltam, de eszvesztoen megbantam, most is epp ugy vagyok h valaki mas kell, de semmikepp nem szakitanek, rajottem h ennek eleg egyszeru oka van..

egyszeruen csak azert unod meg es azert akarsz valaki mast mert tul sokat vagytok egyutt te meg meg nem erzed magad epp annyira idosnek h nagyon lekomolyodj; en ilyenkor, mikor ezt erzem mindig hagyom az egeszet, ugyis elmulik majd magatol, es ujra lesz olyan h megorulok erte, nem erdemes kockaztatni mert valojaban, ha mar 2szer visszasirtad magad akkor szereted, egyszeruen minden pohar betelik egyszer, mindent meg lehet unni, legfennebb probalj vele kicsitt ritkabban talalkozni es csinaljatok olyan dolgokat egyutt amit maskor nem szoktatok, vagy eddig meg nem csinaltatok; de ne csinalj olyant h otthagyod, mert ez orultseg, ugyis meggondolnad magad hamarosan mert a szived melyen szereted

es szerintem is ez az utolso eselyed ha mar 2szer ott hagytad.. :-(

2010. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elobbi vagyok

elsonek: es azert nem kell sertegetni, ha voltal mar szerelmes vagy volt mar komoly kapcsolatod tudod mirol van szo

kulonben sem ez volt a kerdes es ha csak ostobasagokat tudsz irni mert szolsz bele?

2010. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utólsó válaszolonak:elküldöm egy privi levélben az msn cimem..jó lenne beszélgetni:$
2010. márc. 3. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!