Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikre halgassak: a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikre halgassak: a szivemre vagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Az eszem azt mondja, hogy felejtsek el minden rosszat ami eddig történt velem az életben, és kezdjek végre rendesen élni, bújjak ki a fiú árnyékából aki már szeret, pedig én meghalnák érte. A szivem azt mondja, hogy várjak rá, mert azt mondta, hogy még van esélyünk az újrakezdésre, de csak 3 hónap múlva. Viszont én addig meghalok nélküle. Mit tegyek?
2010. jún. 22. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
szokj le a nákolásról pölö.....
2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért csak 3 hónap múlva?
2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Inkább az eszedre... Mert ahogy látod a csávó nem visszonozza az érzelmeidet..
2010. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ugy erzed,hogy szereted mindekeppen varj ra ha pedig azt mondta ,hogy o is szeret akkor szerintem megeri ;)
2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Miért kell az ujrakazdéshez 3 hónapot várni?Ha ennyire szereted,inkább várjál rá,mert ha nem próbálod meg ujrakezdeni,akkor nem tudod meg hogy érdemes volt-e rá

várni,vagy sem.És lehet hogy késöbb megbánod,de legalább megpróbáltad.

2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mintha a vakacio idotartamaval lenne egyenlo az a harom honap talan egy suliba/egyetemre jartok es egymastol tavoli helyrol szarmaztok ?
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Keress egy nyelvtantanárt, egy kötelet meg egy magas fát!
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennél azt mondanám, hogy a farkadra.... de így inkább nem mondok semmit!:D
2010. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
19:02 nek igaza van.
2010. jún. 22. 19:13
 10/21 anonim ***** válasza:
ilyenre gondolni sem szabat .. neeeeeee neeeeeeeeee teddd
2010. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!