Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Dzsungáriai törpehör...

S. O. S.! Dzsungáriai törpehörim olyan 11-12 hónapos lehet és a szőre ott a nyakánál meg a feje tetején mint ha zsíros lenne vagy nem tudom mert ugy össze van neki állva mit csináljak vele hogy ne legyen olyan? Miért olyan neki?

Figyelt kérdés
Beteg lehet? vagy csak öregedik? segitsetek aggodom érte

2015. júl. 13. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elsétált az itató alatt és vizes lett, vagy koszos kézzel simogattad?
2015. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy az itato miatt mert már két napja ilyen neki a szőre és egyik nap takaritottam ki azt a színes csőt vagy alagutat. És mindig kiviszem egy kicsit meg idebent is elszoktam engedni .Vagy az lehet a baj hogy bele pisil abba az alaugtba?
2015. júl. 13. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Vedd ki az alagutat egy darabig, aztán meglátjuk :)


Ha amúgy nincs semmi baja, eszik, mozgékony, akkor tuti, hogy csak összekeni magát valamivel. Ha semmi baja, akkor beteg nem lehet.

2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A túlzott elkényeztetés miatt bezsírosodik és megrövidül az élete mókuskerék ajánlott de ilyen helyzetben el kell vinni dokihoz ):
2015. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!