Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik az az állat amelyik...

Melyik az az állat amelyik legjobban bírja hétvégén két napig az egyedüllétet az alábbiakból (nyúl, törpehörcsög vagy hörcsög vagy tengerimalac)? Melyik állat bírja az utazást (ugyanazokból az állatokból) Bővebben lent

Figyelt kérdés

Azért mert mi hétvégén sosem vagyunk itthon és én szeretnék azért egy állatot.A beszólásoktól kiméljetek.

Köszi



2015. aug. 2. 09:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem kértem beszólást akkor bocs félre értettem az első kommentedet 6-os de azérta végére az a valódi beszólás nem kellet volna. Na mindegy ha már megírtad.

A többinek és neked is 6-os(a valódi beszólást leszámítva) köszönöm!!

2015. aug. 2. 20:36
 12/15 anonim válasza:
Botsáska
2015. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj én is sajnálom hogy félreértettem az első kommented
2015. aug. 2. 22:30
 14/15 anonim ***** válasza:
A nyusziknál az a gond, hogy ha leáll az emésztésük, akkor sürgős beavatkozás szükséges, mert akár egy napon belül is belehalhatnak. És mondhatjuk, hogy az egyik pillanatról a másikra lesznek rosszul. Úgyhogy velük kapcsolatban nem az az igazi kérdés, hogy vajon a kép napi élelmet jól beosztják-e, hanem hogy egyáltalán életben, vagy menthető állapotban lesz-e még a nyúl két nap múlva.
2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kim Bo Mao ***** válasza:
Semmiképp se nyulat vagy tengerimalacot. Előbbi olyan kb. mint egy macska, ergo eléggé hiányoznál neki (ha a többi napon normálisan foglalkozol vele), és tényleg a legtöbbje nem tudja a kaját beosztani... De ha a kaja-víz meg is oldott akkor is fontos, hogy min. 1 órát szaladgálhasson, különben frusztrált lesz, később vad. Az utazást meg szintén úgy bírják, mint a macskák (nem szeretik).
2015. aug. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!