Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire szeret vagy ragaszkod...

Mennyire szeret vagy ragaszkodik a gazdájához egy hörcsög?

Figyelt kérdés
milyen fajt hörcsögöt érdemes tartani ?

2015. aug. 31. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáriai volt. Ha megszelídül, követ ha lerakod, meg bemászik a kezedbe, ilyesmik. De az enyém onnantól kezdve, mindenkivel ezt csinálta, szerintem nem igazán tudják megkülönböztetni az embereket. Ha igazán ragaszkodó kisemlőst akarsz, akkor patkányt vegyél.
2015. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és a csincsilla?
2015. aug. 31. 14:38
 3/7 A kérdező kommentje:
várom a további válaszokat
2015. szept. 1. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En jelenleg höri, csincsi es tengerimalac gazdi vagyok tehat tudok neked meselni. A höriből az arany vagy a dzsungariari hörit a janlom. Nem tudom mennyi idős vagy hogy eszt mennyire birnad, de a hörcsög nagyon sokszor megharap addig ameddig megszelidül. A csincsikkel kapcsolatban. Óriási ketrec kell, ragaszkodas, hmm, közepesen ragaszkodik, de jobban mint a höri. Ha lerakod a földre tuti nem fog követni, hanem elmegy mashova nezelődik, jatszik felfedez. Különösen tarassas egyedül tilos tartani. A höri iszonyatcuki, mondjuk a csini is az. A malackakra esetleg kivancsi vagy? Meg meg tudnad esetleg nekem mondani, hogy inkabb latvanyallatnak vagy inkabb ölbeallatnak akarnad? Ha latványallat az nem aszt jelenti, hogy nem lehet simizni!

2015. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
öbállatnak
2015. szept. 1. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
győzetek meg h tud szeretni egy hüörcsög
2015. szept. 3. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedfüggő, mennyire ragaszkodik, nekem volt régebben több hörim, dzsungáriai és aranyhörcsög is. Volt amelyik szinte egyáltalán nem szelídült meg, pedig akkor már elég sok tapasztalatom volt velük, de nem sikerült magamhoz szoktatni. Viszont volt olyan hörcsögöm is, akiről elmondható, hogy szeretett (a maga módján persze), mert szabadon eresztve is mindig rajtam mászkált, ruhámba bújt (nem kaja miatt), a hangomat felismerte, stb. Másra a családból nem reagált úgy mint rám, szóval, ha ezt szeretetnek vesszük, akkor igen.
2015. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!