Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire bonyolúlt a tengeri...

Mennyire bonyolúlt a tengeri malac tartása?

Figyelt kérdés
Költözés után lehetőségem nyílt kiseőst tartani. Nyulat szerettem volna de az lényegesen nagyobb macera, ezért érdeklődnék a tenyésztésükről. Rövid szőrű példányt keresnék ami lehetőség szerint gyorsan szép méretűre nől, de nem kis zsírgombóc lesz. Szeretnék eljutni odáig 6-8hónapon belül, hogy havi szinten legyen legalabb 5-8 állat 500-700gramm körüli súlyban. Köszönöm a segítséget.

2015. okt. 20. 16:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amire te gondolsz az a tigris piton, azt tartják divaból. A kockásoknak 10éve se volt az a kategória. Menő? Tudod az ember nagyjából 20éves koráig csinálja a dolgokat azért mert "menő" én lassan a duplája vagyok. De ha érdemben nem tudsz hozzá szólni a kérdéshez akkor keress másik témát ami a roppant érzékeny lelkedet nem érinti érzékenyen.
2015. okt. 20. 19:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor hanem nagyzolásból/ hobbiból tartod, akkor gondolom mented őket. Bár tudtommal nem veszélyeztetettek. Ha valóban nem "menőzésből" tartod őket, akkor gondolom büszke sem vagy rájuk, tehát nyugodtan el is engedhetnetnéd a pitonaidat.
2015. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem örülnél a 480cm-es szabadon engedett nősténynek.
2015. okt. 20. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért is ne? Nekem is volt kígyóm, de eszem ágában se volt ilyen dolgokkal etetni. És én nem hobbiból tartottam. Na pá.
2015. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Javaslom, hogy vonulj át a hüllős topicba, mert a kisemlősösbe nyilván azok járnak, akik háziállatként vagy társként tartják őket, szóval itt nem fogsz használható választ kapni. Nem mellesleg eléggé provokáció jellegűnek érzem a kérdést a kommentjeiddel, főleg ebben a topicban, úgyhogy hamarosan tele leszel mindenféle "jó"kívánsággal.
2015. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!