Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell még egy dzsungariari...

Mi kell még egy dzsungariari törpehörcsögnek? Jól tartom így? Lent

Figyelt kérdés
Ma délelőtt megszántunk egy hörit a kereskedésben, és hazahoztuk. Ketrecünk volt, a többi felszerelést ott megvettük. Ez van a ketrecben: egy nagyobb réteg forgács vana höri alatt,a tálba hörinek való magkeveréket tettem és egy kis uborkát ragtam melle. Ezen kivül egy kis golyós önitató és egy kerék vann benn. Van még egy wc papír guriga is benn.

2015. okt. 26. 17:35
1 2
 11/14 pisztoly5 válasza:

Ahhoz képest nekem már sok hörim volt, semmi bajuk nem volt, nem zavart, sőt a ketrec is meg van már pár éve :)

Viszont cserélni mindig kell a ketrecet. (Ez a ketrec már 5-4 éve meg van, de lehet több is.)

De ezt a tartó dönti el, nem én :)

2015. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nekem volt hörim és azt mondták a kereskedésbe.hogy WC papír gurigát ne rakjunk be mert könnyen megfulladhat tőle ha lenyeli illetve nehezen emészti meg a gyomruk.
2015. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

(Csak mellékesen: Én raktam be neki fogkoptatót de a ketrecet jobban rágja mint azt a 250 Ft-os vackot:D)


Odút mindenképp tegyél be neki ahová eltud bújni, be tudja fészkelni magát. Tehetsz be neki egy ilyen bújócskás valamit is: [link]

Ha ilyenre nem akarsz kiadni vagy nem tudsz otthon csinálni akkor egy sima műanyag cső is megteszi.

De bármilyen mászókának örül majd a höri:)

A wc papírról annyit, hogy többen írták már azt hogy lehet betenni neki mint azt hogy veszélyes. Ha mersz kockázatot vállalni akkor tegyél be, de semmiképpen ne ezt az aqua tube-s valamit mert ugye az a víztől (jelen esetben nyáltól) puha lesz és a höri szájába ragad.

2015. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia.Nekem 2 hónapja van hörcsögöm.Van neki kis makk alakú háza, itatója, etető tálja, kereke meg gömb, amibe gurul, ha beleteszem.A kereket egy idővel lecseréltem, mert azt vettem észre, hogy állandóan kicsúszkál a lába és ez megsértheti a bőrét.A gömböt szintén nem engedem most már neki, mert beakadt a lába a résekbe és el is törhet.3-4 nap alatt teljesen megszelídült.A folyosón szoktuk mindig futtatni.
2015. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!