Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap kapok egy törpenyuszit...

Holnap kapok egy törpenyuszit mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Hogyan simogassam meg hogyan etessem hogy itassam hogy játszak vele?
2010. márc. 19. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Szegény nyúl...
2010. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 10? :S
2010. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

XD Ez elég érdekes kérdés...

1. kérdés, hogy simogasd... Simogattál már mondjuk kutyát vagy bármit? Na pont ugyanúgy kell. Fogod a kis kezed, lehetőleg tenyérrel az állat felé és végig húzod! Majd ez a mozdulatot ismételd meg párszor, tetszés és kedv szerint..

2. Veszel az állatkereskedésben nyúl kaját, azt beöntöd a táljába és a nyúl hidd el, ha éhes lesz majd magától enni fog. Legyen bent neki mindig friss zöldség is. Ide tartozik a 3-as kérdés is, vagyis, hogyan itasd! Szintén állatkereskedésben vagy bárhol ahol ilyen dolgokat lehet venni, ott veszel egy itatót. Ha nem tudod, hogy néz ki vagy, hogy egyáltalán mi az, akkor az eladó biztos szívesen segít..

Na és az utolsó kérdés, hogy hogyan játssz vele.. válasz: vegyél kutyát!! Egy nyulat max. simogatni lehet.

2010. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

nem kell ilyeneket írni nem 10 éves vagyok hanem 15 és csak azt kérdeztem hogy mikor lehetne hozzá benyúlni!!

istenem ilyen hülyéket még nem láttam!!!!!!!!!!

mért ti véletlen nem vagytok 10 évesek?

2010. márc. 19. 13:07
 5/21 A kérdező kommentje:

ja meg akkor nem kéne válaszolni a kérdésre ha talán nem tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!

:@

2010. márc. 19. 13:09
 6/21 anonim ***** válasza:
A google-ba írd be,hogy nyúlak tartása. Rengeteg oldalt ki fog dobni. Vegyél neki tenyésztápot(abban nincs sok nasi) meg szénát és répát meg almát. Eleinte hagyd,hogy megszokja az új helyét,aztán ha megnyugodott nyísd ki a ketrecet és hagyd,hogy magától kijöjjön és felmérje a terepet. Ülj le és majd téged is megszaglász. A nyusziknak szoktak betenni a ketrecbe almot,oda piszkitanak. Jó nyuszi tartást!
2010. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az UTOLSÓ válaszolónak köszi
2010. márc. 19. 13:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Pfff. Te nem tudod, hogy mit kell csinálni és, akkor még mi vagyunk a hülyék?? Jesszusom.. A válaszommal pedig nem bántani akartalak, mert végül is a kérdésedre válaszoltam és nem írtam semmi sértő dolgot, de ezek után, hogy te ilyen alpárian és szánalmasan viselkedsz nem tud érdekelni, hogy magadra vetted-e....
2010. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Bocs de nem neked írtam hanem annak aki azt írta hogy "Szegény nyuszi"

nem tudom az ilyenek minek írnak

bocs de ez tényleg nem neked szólt!

2010. márc. 19. 13:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Hehe, ok. :D Amúgy nem kell bocsánatot kérni nem azért írtam. :) csak gondoltam jobb ha tisztázom, hogy én nem akartam semmi rosszat írni és remélem nem bántottalak meg. Na jó ennyi, befejeztem. :D

Amúgy jó nyuszizást, én is szeretnék nagyon, de anya nem engedi. :( :D

2010. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!