Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

hazajöttem és megijedtem amikor a hörcsögöm egy helyben állt

nem pislogott nem mozgott megsimogattam de semmi aztán kézbe vettem és csak akkor mozdult meg



2015. dec. 14. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkot kapott. Megijedt valamitől vagy valakitől. Nem tudom milyen magasan tartod, de esetleg a kutyád odament megnézni, és megijedt, vagy hirtelen zörej jött a konyhából vagy akárhonnan. Bármi ilyesmi. Enyémnél úgy volt, hogy a nyuszim közel ment hozzá totál sokk érte, és kb 1 percre rá indult el, addig teljesen mereven állt, szemei is kijöttek jobban. Aztán ment tovább, mint akit újraindítottak :) ez a hörcsögöknél elő szokott fordulni :)
2015. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha veszélyt éreznek, ledermednek, ez normális.
2015. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, valószinű hogy a tesóm ijesztette meg mert semmi más állat nincs a házbán a két hörin kívül (külön vannak)
2015. dec. 15. 16:45
 4/4 Petyák válasza:
Sok hörim volt. Néha csináltak ilyet. Ott voltunk a közelükben, pont ettünk, semmi zavaró, ilyesztő nem történt. Egyszercsak lefagyott az egyik, és pár percig csak állt figyelő állásban, és picit imbolygott. Majd leereszkedett, és szaladgált tovább. Volt, hogy mindkettő lefagyott. Arra gondolnék, hogy hallanak valami zajt amire felfigyelnek. Pl sok állat hallja az infra hangokat. (alsó hallásküszöbünk alatti hangok) (Ezért lesznek csöndben a madarak földrengés előtt.) A földön (alatta) élők különösen érzékenyek a rezgésekre. Elmegy egy kamion, vagy mini földrengés megrezegteti a födémet, ők meg figyelnek a zajra, rezgésre...
2015. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!