Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lógófülű törpenyusziról...

Lógófülű törpenyusziról kellene segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam haza 6 hónapos.Kiengedem tegnap is meg ma is 1 másfél órára.Ma már barátságosabb volt megette a kezemből az uborkát,kergenyuszizott is 1 kicsit,viszont amikor meg akarom simogatni elmegy.Miért van ez?Tudom,h ismerkedünk,de ez változni fog?A másik amikor visszarakom a helyére hiába fogom a hátsó lábait összekapar,mert csapkod!Köszi a segítséget előre is!(Első nyuszis)
2010. márc. 23. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze fog ez változni. Az a fontos, hogy mutasd meg neki, hogy bízhat benned. Ne nagyon nyaggasd, a simi a ketrecben, vagy a kis helyén jobb neki mint ha ki is vennéd. Főleg amíg ilyen picike. Nekem 6 nyulam volt egyszerre, mindet elkényeztettem amennyire csak lehetett. Minden nap hámozott répát kaptak, és a lehető legkevesebbet nyúztam őket.

Fogni úgy fogtam őket, hogy az egyik kezemmel a mellkasát fogtam, a másikkal a popóját és sosem kapartak. Majd kialakul ez.

2010. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

mivel nem úgy kell megfogni te ...!!

[link]

CSAK AZ 1. ÁBRÁT!!

Ha a 2.at is megcsinálod karmol stb.

2010. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na én pont a második ábra szerint fogtam..:DA kivételnél nem volt gond inkább a visszarakásnál,de akkor megpróbálom így.Először arra gondoltam,h hisztizik,mert nem akar visszamenni,mert egyértelmű jelei voltak annak,h jól érzi magát kint.:)Egyenlőre kígyóubit meg almát kapott eddig.Raktam be Wc-papír gurigát,amit több helyen is olvastam,h rágcsálhat legalább koptatja a fogá
2010. márc. 23. 19:36
 4/7 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm a válaszát!!!!Életembe nem volt nyuszim azért kértem segítséget itt,nem kell leharapni az ember fejét!
2010. márc. 23. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz!

Mert a második jó és az első nem mert ha nincs a kezed a fenekénél a nyuszik úgy érzik hogy repülnek és ezt nem veszik valami jól!

2010. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam!:)Akkor nem vok olyan hülye.....:)Köszi a választ!
2010. márc. 25. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

uccsó előtti..ha már nagyon kapálozik én leteszem a földre és utána ujra feleemelem am az én bátyám megfogta a hátsóját és végig karmolta a kezét. még mindig ott a nyom..

2. válaszolo...

2010. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!