Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ha a fresnapfból veszem a...

Jó ha a fresnapfból veszem a höri ketrecet?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok meg miért.

köszönöm a válaszokat


2015. dec. 22. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, honnan veszed; a Fressnapfból, a sarki kisállatkereskedésből, egy előző hörcsögtulajtól vagy magad építed. Az számít, hogy milyen, hogy elég nagy-e, biztonságos-e, megfelelően rendezed-e be.
2015. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ha megfelelő méretűt veszel, akkor jó. Bár a Fressnapf elég drága, máshol olcsóbban is vehetsz, hasonló méretű ketrecet.

2015. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem számit az ár csak az hogy mekkora és hogy mindent biztositson a hörimnek

:)

2015. dec. 22. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
nyilvan nem szeretnék túl drágát venni csak jó minőségüt
2015. dec. 22. 19:19
 5/7 A kérdező kommentje:

elnézést valamelyik válaszra véletlen azt irtam hogy nem hasznos

ez véletlen mivel szerintem nagyon is hasznos

2015. dec. 22. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten találsz egy rakat kisállatos weboldalt ahol biztosan árulnak höriketrecet olcsóbban mint a freshnapfban.
2015. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még SOHA, SEHOL nem találtam olyan ketrecet, amit hörcsögöknek árultak, és elég nagy lett volna...

Szerintem

- csináltass terráriumot, és akkor a lehető legnagyobb alapterületet tudod biztosítani, ami elfér nálad

- ha van barkácsolós vénád, alakíts át egy nyúlketrecet vagy egy NAGY tárolódobozt vagy használj fel valamilyen bútort (rengeteg barkácsolós ötlet van a youtube-on)

2015. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!