Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire nehéz albérletet...

Kitty Tailor kérdése:

Mennyire nehéz albérletet találni nyuszival?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk egy nyuszit és a mostani helyen ahol vagyunk engednék is, de tartok tőle, hogy ha pár év múlva el akarnánk költözni, akkor vagy nem találnánk olyan helyet ahol elfogadnák, vagy a nyuszit kellene elajándékozni. Nektek mi a tapasztalatotok ezzel? (a kedves nyuszizsenik kérem ne írjanak, hogy előbb a táplálkozással foglalkozzak stb stb, mert szinte minden lehetséges oldalt/ könyvet elolvastam már)

előre0 is köszi



2015. dec. 23. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nos, talán fővárosban lehetséges, vagy esetleg kertes házat, de én vidéken lakok (kisváros és környékén kerestünk albérletet) és 2 év alatt sehova nem vihettem állatot, a környéken mintha mindenki utálna minden állatot, még hörcsögöt sem tarthatok... persze ennek ellenére van macskám, azt el lehet rejteni ha jön a tulaj, de a nyuszinál ott a ketrec, meg a szag és a kosz ami vele jár... sajnos. Ezzel nincs mit tenni. Volt nyuszim, amíg szüleimnél laktam, de idegenek lakásába én sem szívesen vinném. Elajándékoztam, néha látogatom. Nem lehet egy nyulat egész nap ketrecben tartani, ez pont nem olyan állat. Szerintem aki albérletben lakik ne gondolkodjon nyuszin... ja főleg hogyha 1 szobás, a nyúl elég hangos éjjel, nem árt külön tartani ha aludni is akar az ember.
2015. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
HUUUUU apám. most kajak úgy érzem magam mint aki embert ölt. xD emberek kérem szépen. ha ahhoz meg va a kellő intelligenciájuk hogy kioktassanak, ahhoz is legyen hogy végig olvassák a kérdést, figyelembe veszik a kérésem és lehetőleg a kérdésemre válaszolnak
2015. dec. 27. 18:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kioktatni akarlak, csak szebb életet ajándékozni a nyuszidnak. A kérdésed végigolvastam, válaszoltam rá és nem írtam, hogy előbb a táplálkozással foglalkozz stb. stb. Azonban ha tényleg szinte minden lehetséges oldalt és könyvet elolvastál, tudod, hogy egy nyuszinak nem jó a 140-es ketrec.
2015. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!