Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Székrekedéses nyuszkónak mit...

Hosszúhajú kérdése:

Székrekedéses nyuszkónak mit adjak?

Figyelt kérdés
Ücsörög valamit nehezen elnyammog nem igen iszik, bogyó nincs. De mondjuk nincs is miből.

2015. dec. 25. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Hát, ez nehéz kérdés. Nem tudom. Még mindig odáig vagyok a nyuszikért. Szoktam őket nézegetni a boltban, simogatom, barátkozok velük. De valahogy nem érzem azt, hogy megint haza tudnék egyet vinni. Nagyon nehéz volt ez az utolsó időszak. Soha életemben nem láttam még állatot ennyire szenvedni, mint amikor a nyuszimnak ez az agyi problémája volt. Rettenetes volt, hogy nem tudtam rajta segíteni, és néznem kellett, milyen borzasztó neki. Félek, hogy ez megint megismétlődne, hogy nem tudnék vigyázni rá. Nagyon hiányzik ugyanakkor a szeretet, ragaszkodás, amit tőle kaptam, és "csendesek" vagy inkább úgy mondm, szürkék élküle a mindennapok.

2016. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
"nem tudnék rá vigyázni" - írod. Ez nem a te hibád volt. Én sem vagyok híve az erőltetett döntéseknek. van az a pillanat amikor úgy érzed, na most már képes vagyok újra pozitívan és bátran nekiállni, a rossz emlékek nélkül. Na akkor érsz el oda h új nyuszi legyen. - így gondolom. ez csak idő kérdése. :)
2016. jan. 11. 02:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak bennem van még mindig az a fránya "Mi lett volna, ha..."

Igyekszem pozitívan állni a nyuszi témához. De még nem érzem 100 százalékosnak magam ahhoz, hogy egy másik nyuszit engedjek be az életembe.

2016. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én is mindig próbálok nem arra gondolni, hogy mi lett volna ha... remélem nincsenek véletlenek, és okkal történik minden, és ha egyszer meghalunk kiderül mi miért volt úgy, ahogy - talán akkor megértjük.
2016. jan. 12. 08:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi a kedves szavakat, meg hogy meghallgattál :)
2016. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:)
2016. jan. 13. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!