Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy csuklyás patkánynak?

Figyelt kérdés
Veszek egy csuklyás patkányt egyenlőre csak egyet szeretnék !! Mekkora ketrecet vegyek neki???

2015. dec. 28. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna eladót azt nagyon megköszönöm!!!!
2015. dec. 28. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Minimum valami ilyet:

[link]

Az alján a rácsot mondjuk nem értem, én azt levágatnám, vagy tennék rá valamit, vagy hasonló ketrecet keresnék ahol nincs rács, mert a patkány lábának nem jó azon járni. Volt már rács miatt baja a patkányomnak... hetekig nem tudott járni sem. :/

Mellesleg patkányt párosan tartunk, szóval vagy minimum kettőt akarj vagy egyet se, mert egyedül nem jó neki. Mellesleg semmivel nincs több gond kettővel mint egyel.

2015. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 28. 20:23
 4/4 Lyllus94 válasza:

Szia! hol is kezdjem...

a "csuklyás" csak egy színváltozat, a kedvencként tartott patik mindegyike vándorpatkány (Rattus norvegicus)

Patkányt nem tartunk egyedül, mert társas állat, legalább 2, azonos nemű kellene. A legjobb csapatok 1 ivartalanított hímből és 2-3 nőstényből állnak. (nekem 4 nőstényem van) mindenképp magas ketrec kell nekik, 2-nek 50*60as alapú, minimum 70-80 magas kell.

Ajánlom neked a patkanyvarazs.com oldalt, illetve az azonos nevű fb csoportot!

jó elpatkányosodást!

2016. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!