Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja dzsungáriai...

Adri0329 kérdése:

Miért csinálja dzsungáriai törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
2 éves dzsungáriai törpehörcsögöm nagyon kézhez van szokva, nagyon szelíd kis állatka, mindig elalszik a kezemben. Mindig kap elegendő élelmet és vizet, még külön gyümölcsöket is szoktam neki vágni. Szőre egy kicsit kopott, de egész jó passzban van. Tegnap 10 percen át nyüszögött, és visító hangot adott ki. Mitől lehetett? Szerencsére már jól van. És még egy kérdés! Kb 5 hónapja üvegből készült terráriumban lakik, de az üveget folyamatosan kaparja és nyalogatja... Miért csinálhatja?
2016. jan. 3. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem van 3 dzsungáliai törpe hörcsögöm és volt egy időszak amikor az egyik a 3 közül nagyon vedlett lehet melege volt.A többit nem tudom miért csinálhatta.
2016. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mekkora helye van? Lehet, hogy azért nyalogatja, mert kicsi a hely neki, és unatkozik.

Vitaminhiány esetleg?

A szőre azért változik, mert öregszik.

2016. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!