Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörény tényleg büdös?

A vadászgörény tényleg büdös?

Figyelt kérdés

A közel jövőben szeretnénk egy kis vadászgörit nagy édes lények és sokat olvastam róluk

anyukám azért nem engedni mert szerinte büdös állatok


rengetegen azt irták hogy valójában nem is büdösek csak megfelelő táp kell nekik

sokan irták hogy csak akkor büdösek ha elérték az ivaros kort és ivartalanítással kiküszöbölhető

illetve volt olyan is aki menthetetlenűl állítja hogy rendkívűl rossz szagavan bármit is teszünk


szóval azok választát várom akiknek van görijük és mi a tapasztalatuk

illetve mivel etetik hogy minden rendben legyen a picivel?


a válaszokat előre is köszönöm



2016. jan. 15. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem takarítod rendszeresen akkor igen.
2016. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla, szerintem mindenképp hivatalos tenyésztőtől vegyél.

[link]

2016. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Egyáltalán nem volt büdös. (Megfelelő takarítás mellett.)
2016. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

ti milyen gyakran takarítjátok az almát?

illetve hogy rendezitek be a ketrecüket?

2016. jan. 16. 08:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Az almot ha naponta takarítod, akkor jó, ha elvégzi a dolgát kikapod egy kis lapátkával, és kész, nem kell naponta kicserélni az egészet... nekem nagytestű cicám van, és így sem büdös. Persze ez alomfüggő is mert vannak nagyon gagyik, és vannak akár illatosítottak és szuperur körbeveszi a cuccot és szinte egyben tudod kivenni. Mondjuk a jobb az kicsit húzós árban.
2016. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem volt egy lány görim nem volt büdös sőtt jó illatú volt valaki meg azt mondta hogy a mézre hasonlít, azóta sajnos elpusztult, most van 2 hím görényem na ő nekik aztán van szaguk minden nap takarítom őket de úgyis mert ivarosak...még. voltunk vendégségbe és éeezték rajtam a görény szagot, majd ivartalanítva leszneo és aztán nem lesz hím görény szaguk, de amúgy nem elviselhetetlen, ha akarsz görényt akkor a lányt javaslom, ja igen a hermelin az nem görény
2016. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
12%
hát a rágcsálálók ha sokan vannak+nem takaritják akkor eléggé
2016. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha takarítod a helyét rendesen, akkor nem biztos, de ha nem, akkor jó büdös szaga lesz neki
2016. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

meg katpam a görimet és tényleg NEM BÜDÖS egyáltalán nem

ivartalanított hímem van nagyon jó pofa kis izgága jószág

2016. febr. 23. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem a fenét nem büdi!!

Kis pézsmaszagú dög!!

Mi most visszük ivartalaníttatni pont a szaga miatt meg persze a viselkesdése miatt is,állítag sokkal kezelhetőbb lesz !!Remèlem !!

Úgy szeretnék már vele aludni!!😉😉

2017. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!