Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szerettessem meg anyukámm...

Hogy szerettessem meg anyukámmal a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szerette, ezután se fogja. Az enyém is irtózik az ilyenektől :)
2016. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti őket akkor sajnos minél inkább erőlteted,annál inkább utálni fogja őket. Konkrétan mi a gondja velük? Ha esetleg téves elképzelései vannak velük kapcsolatban,akkor arra rávilágíthatsz,vagy egy napig vigyázhatsz egy ismerősödére,aztán maga is meglátja,hogy nem esznek embert.
2016. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én anyum is azt mondja rá hogy undorító de messziről szereti meg megfogja mert körömvágásnál segít :)

Látott már anyukád tengerimalacot? Meg nem mindegy hogy fél tőle vagy undorodik nagy különbség. A félelmet jobban le lehet küzdeni mint az undort.

2016. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én anyukám se szerette eleinte, mert valamiért a patkánnyal azonosította a fejében. De amikor látta élőben, megszerette pár nap alatt. Szóval nem mindegy, hogy mi miatt nem szereti őket, látott-e már közelről, stb.
2016. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én anyukám először nem engedte őket.

Tanultam róluk nagyon sokat.

Kiszámolgattam, mennyit kell 2-re költeni.

Nézegettem nagyon sok videót, képeket.

Majd elmentünk kutyatápot venni egy nap, és hazajöttünk egy ketreccel. 80x40 cm-es volt, kicsi lett végül, de kezdésnek istenes volt.

Másnap vettem 2 csajszit - én féltem őket kézbe venni!!! :D

Majd megtört a jég, kivettem, és elkezdtem babusgatni.

Majd odanyomtam anya kezébe... :D Addig félt tőlük, hogy harapnak.

Azóta kb. 50 malackánk van, mentett, örökbefogadott stbstb :)

Szóval nem hiszem, hogy lehetetlen küldetés.

2016. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szerette, aztán az ölébe raktam és a malacka elkezdett hozzá bújni, láthatóan élvezte ahogy anyukám simogatja, nyalogatta a kezeit. Együtt fürdettük és, mint a kutyák mikor megrázzák magukat a tengerimalac is ugyanilyen magatartást eredményezett, csupa víz lett minden (mi is), jót nevettünk rajta, édesnek tartottuk. Anyum ezektől a reakcióktól elolvadt és most már imádja, gügyög neki, mint a gyerekeknek.
2016. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elétenni paprikásként !

Sokkal finomabb , mint a nyúlpaprikás ,- imádni fogja !

2016. jan. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Pl. úgy, hogy nem viszed abba a házba, lakásba ahol édesanyád él. Sokkal jobban fogja szeretni őket, mintha "erőszakkal" megpróbálod megszerettetni.
2016. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kincsesne ***** válasza:
Minél távolabbról. Minél messzebb vannak tőle, annál jobban fogja szeretni - a gyerekét, hogy ennyire tekintettel van rá.
2016. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget még próbálkozom :)
2016. jan. 31. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!