Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tüntessem El a görény...

Hogyan tüntessem El a görény szagot a lakásból!?

Figyelt kérdés
Az egyik lakótársamnak volt Egy görénye ami össze piszkított míg én két hétig nem voltam otthon. Mondanom sem kell a görény meg a lakótárs is repült,viszont a szaguk megmaradt. Már napok óta takarítok De nincs javulás. Mit tegyek?

2016. jan. 30. 17:39
 1/7 anonim válasza:
Takaríts tovább és fújd be a lakást parfümmel...
2016. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam nem használt... Egyéb ötlet?
2016. jan. 30. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annyira zavar, hogy akkor is érzed, amikor már nincs is ott. Szellőztess és ne parfümözz. Ha már minden négyzetcentimétert kitakarítottál, és szőnyeget, ruhákat, függönyöket kimostál, akkor vegyél szoba illatosítót, vagy gyertyát.
2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szobaillatosító sem segít!!! Valakinek van még ötlete? Így nem lehet megmaradni a lakásban.
2016. jan. 30. 20:08
 5/7 anonim válasza:
az a gyanúm, hogy nincs
2016. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel fújkálj [link]
2016. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dobj ki mindent ami beszivhatja a szagot, te lakásod vagy albérlet? ha saját akkor dobd ki vagy vidd el valami raktárba fészerbe ha pedig te is csak bérled legyen a föbérlö gondja ha meg nem akar segiteni lépj le .
2016. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!