Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csalogassam elő a hörimet...

Hogy csalogassam elő a hörimet? Dzsungi höriről van szó

Figyelt kérdés
Éjszakára ki szoktuk tenni őket a kazánházba amibe vannak ilyen használaton kívüli dolgok pl.: szőnyeg szekrények porszívók , amikor elszökik egy lyukban szokott elbújni vagy a felcsavart szőnyegbe. Nem találom sehol, a kazánházat átnéztem 3szor is, az egész házat átkutattam nézem folyamatosan a kazánházba hátha meglátom, de nem jön elő, az egész házban lehet fogalmam sincs hol keresem

2016. febr. 5. 19:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
59%
Egy hörcsögöt soha nem szabad csak úgy elengedni.főleg nem garázsba. Akár lehet már nem is él. Ők disznek vannak. Nem bírnak élni a ketrecen kívül
2016. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kazánházon belül ketrecben és terráriumban vannak nappal pedig bent a szobámba és az egyik éjszaka kereket oldott
2016. febr. 5. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem miért engeded el felügyelet nélkül. Ez elég felelőtlen dolog. Tedd le a ketrecet kinyitva, ha szerencséd van visszamegy a helyére.
2016. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan hülye hogy csak ugy elengedem és hagyom nekik hogy mindent összeszarjanak
2016. febr. 5. 19:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek elengedve csak akkor hogyha én is ott vagyok, és csak is a szobámban és minden kis lyukat elzárok egy pillanatig sem szoktam felügyelet nélkül elengedve hagyni őket, ugy néz ki a sztori hogy éjszaka a kazánházban a KETRECBŐL kereket oldott
2016. febr. 5. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem van egy ötletem, ami talán eredményes lehet: veszel egy olyan magas edényt, amiből se kimászni, se kiugrani nem tud, beleraksz kaját, kirakod, raksz elé valamit, amin fel tud menni a pereméig és arra is raksz kaját. Ha szerencséd van, megtalálja és belemegy. De a sima cserepes egérfogó módszer is működhet. Viszont nézd meg (ha még nem tetted), hogy hogy tudott kiszökni, nehogy máskor is történjen valami. Remélem meglesz.

2016. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom hátha bejön
2016. febr. 5. 19:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Tegyél le több helyre ételt, ha nem is került még meg legalább egyen...vizet is tegyél valami kis tálkába . Ezt éjszaka csináld, reggel nézd meg valahonnan fogyotte étel vagy víz, ha valahonnan fogyott, akkor kb. tudsz következtetni, hogy hol van !! Sok sikert
2016. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Függetlenül a szökéstől nem tesz jót neki az állandó hurcolászás - különben is külön kell őket tartani.

Amikor az enyém kereket oldott, én is azzal próbálkoztam, amit az előttem szóló javasolt, de nekem nem használt. Nem volt más hátra, módszeresen elkezdtem átfésülni a lakást. Szerencsém volt, hamar meglett.

2016. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Külön vannak
2016. febr. 5. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!