Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajta hörcsögöt érdemes...

Melyik fajta hörcsögöt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék egy hörcsögöt.Én a szíriai aranyhörcsögön gondolkodtam, de sok embertől azt hallottam, hogy a dzsungáliai törpehörcsög aranyosabb.Vélemény?Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! (Első hörim lenne) :)

2016. márc. 3. 18:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Nekem 2 dzsungáriai törpe hörcsögöm van. Természetesen külön terráriumban! :) nagyon tüneményes állatok, igaz északai állatok és nagyon feltudnak pörögni... De ha esetleg nappal is fent vannak monduk ki mennek ennni/inni akkor benyulok hozzájuk oda tartom a tenyerem és maguktol belemásznak. Ahv imádom őket, 6honaposak. Aranyhörcsög is egyszerűen tüneményes, párhonap mulva 1000% hogy majd hozok. Én igazabol nem kérdeztem meg anyumat hogy hozhatok e hörcsögöt. Lementem nagyszüleimhez és kértem egy kis péznt meg amit kaja pénzre kaptam azt félre tettem és megtudtam venni belőle a kellékeket, kaját stb... Anyum úgy van vele hogyha gondoskodok róluk takarítom veszem a kaját, almot, szénát stbit akkor maradhat a portán.... :D 15/L
2016. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!