Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy szíriai aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretnék a közeljövőben egy szíriai aranyhörcsögöt, de nem tudom mekkora ketrec kell neki!A neten nagyon sok oldalt megnéztem, de mindegyik mást írt!Nem szeretném, ha a hörcsög egy vacak kis lyukban kuporogjon, mert azért neki is kell a hely, mert elvégre ő is egy állat!De azért nem szeretnék egy "hiper szuper mega nagy palotát" se venni neki!

Szeretném ha beleférne 10 000 FT-ba.Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. márc. 3. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 Most látom a válaszod, amivel lényegében egyetértek, csak az utolsó résszel nem, hogy szíriainak ketrecet. A ketrec továbbra is veszélyes marad, nem valami jó megoldás, sem a hörcsög biztonságát, egészségét, sem a jó közérzetét tekintve. 100x50 cm-es terrárium egyáltalán nem nagy, szerintem a legtöbb bútoron elfér, de az elhelyezés igazából mindegy is. A dzsunginak is kb. ekkora kellene amúgy. Nem oszt-szoroz a köztük lévő 5 cm. A mozgásigényük egyforma. A legtöbb helyen házhoz is szállítják, szóval nem feltétlenül probléma a szállítás. Pl. itt van néhány 100x50 cm vagy nagyobb hörcsögterrárium:

[link]

2016. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A minimum 80x40 cm, de inkább nagyobb, ahogy írták 100x50 cm jó lenne vagy akár még nagyobb. Az enyémnek 100x100-as terráriuma van. A sarokban van egy kis szekrényen, nem szoktam soha elmozdítani. Nagytakarításnál kilapátolom aztán kimosom egy szivaccsal és kész. Hamar megvan, nagyon szeretem. Régen ketrecem volt, de nagyon idegesített hogy a höri rágta, hangos volt és nem tudtam aludni. Meg aztán állandóan felmászott az oldalára és sokszor leesett. Nem lett baja, de féltem, hogy meddig marad ilyen "sérthetetlen". Sokszor ráesett pl. a házára vagy más kemény felületre.
2016. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!