Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért viselkedik így a hörcsögöm?

Miért viselkedik így a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy hörcsögöt szülinapomra, de az a baj, hogy 4 hónapos. Van neki rengeteg játéka de nem játszik vele. Inkább csak alszik éjjel nappal. Szinte alig iszik. Azt tudom, hogy nem beteg mert már volt vagy 12 hörcsögöm és tudom, hogy milyen ha beteg. Válaszotokat előre köszönöm.
2010. ápr. 4. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugi, még pici, azért alszik állandóan. Ahogy nő, egyre többet fog rohangálni, és este zörögni.=) Annyit iszik, amennyi kell neki. Tudja ő, nincs gond.=)
2010. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek az előző válaszadóval! Pici még, sok alvásra van szüksége, mint a babáknál. Benne is van állati ösztön, ő is élőlény, tudja hogy mennyi folyadékra van szüksége. Ha egy picit nagyobb lesz, sokat fog majd játszani és az étvágya is nőni fog, ne félj! :)
2010. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mint a babák ők is sokat alszanak mert növésben vannak (:
2010. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!