Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnék születésnapom...

Nagyon szeretnék születésnapomra kapni 1 csuklyás patkányt, vagy 2-t. De anyukám undorodik a patkányoktól és semmikép nem akar venni. De én nagyon szeretnék, hogyan vehetném rá h mégis kapjak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha undorodik tőlük akkor esélyed sincs. Képzeld el, ha neked kéne egy fedél alatt élned valamivel amitől kiráz a hideg.
2016. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért én ismertem olyan anyukát, aki szintén undorodott tőlük, aztán mégis megszerette, kézbe is vette és fürösztötte is. De nyilván nem mindenki ilyen.


Kezdetben csak nézegetnie kellene, vidd el állatkereskedésbe vagy állatsimogatóba vagy egy ismerőshöz, ahol van patkány és lehet kicsit több ideig nézegetni, hátha rájön, hogy nem koszosak, nem terjesztenek betegséget és okosak, tudnak kedvesek lenni, akkor talán megenyhül.

2016. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapni? Majdnem ingyen vannak már, ha akarsz vegyél. Egy domesztikált patkány pedig nem olyan mint egy szeméttelepi.
2016. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már nézettem vele vidiket róluk de csak annyit mond h fujj
2016. ápr. 2. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenki azt mondaná... 10ből 9 ember utálja a patkányokat.
2016. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, a legtöbben az él hogy ez harap, meg betegséget terjeszt, meg koszos, egyszer így ezeket megkérdezte egy nő miközben kb össze puszilgattam a patkányt, mondom "ja, azért veszem kézbe..."

Amúgy sok ember véleménye megváltozik ha lát egy díszpatkányt élőben, volt olyan hogy kérdezték "mi van a hordozóban?" mondom "őőő... izé... paaatkány..." először ment a fúúúúj aztán belenézett, szembenézett egy dumbófülő kövér macifejú izé is egyből "júúújdecuki olyankisizéfüleivannak olyankisducika jaja meglehetsimizniiiii?" :D

2016. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne vidiket nézegessetek, hanem élőben mutasd meg neki.
2016. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élőben húzós, főleg ha csak olyan "csatornapatkány" szabású van kéznél, pl egy sima vadas, őket valamiért nem szeretik annyira, a csuklyás, a husky, a világosak, dumbófüllel, ne ők a nyerők.
2016. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!