Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lett agresszív a nyúl?

Mitől lett agresszív a nyúl?

Figyelt kérdés

Van egy nyúlunk egyedül, egy éves sincs. A volt tyúkházban tartjuk, de nappalra ki szoktuk rakni egy lekerített füves részre.

Eddig nagyon szelíd volt, meg lehetett simogatni, odajött az emberhez. Ma viszont azt csinálja hogy össze- vissza futkos, morog, mintha meg akarna támadni, a söprűnek neki is futott amikor közelíteni próbáltam hozzá és agresszívan meg akarja harapni, utána visszafut egy sarokba es az egyik hátsó lábával dobbant.


2016. ápr. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivarérett lett és védi a területét. Célszerű lenne elvinni ivartalanítani.
2016. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok a felelős állattartáshoz. Minek kellett akkor a nyúl, mert amikor felmerül hogy esetleg költeni is kéne rá, akkor már megy a levesbe? Egy állat költségekkel jár, nem csak arról szól, hogy ki van vágva valahova az udvarba és ennyi (teszem hozzá alapból kettőt kéne tartanod, ugyanis társas állatok, nem véletlenül van már némely országokban betiltva az egyedül tartásuk, de ilyen hozzáállással neked inkább egy se legyen).

Ezek szerint 0 utánajárással sikerült beszerezni a nyulat, hiszen ha minimálisan utánaolvastál volna a viselkedésének, tudhattad, hogy ez be fog következni.

2016. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Egyetertek a kettessel..Akarhogyan de megkell oldani,hogy rendesen tartsatok.Ha 2-3 honap mulva lessz ra penzed,akkor sem "gond" de legalabb gyujtod es tudod,hogy jobb lessz neki.

Enyem 7 honaposan megvadult,most 1 eves pontosan es semmi gond nincs vele.Ivartalanitattam.

Nyulat nem tartnak tyukolban.Oltatni kell meg minden egyeb,mondjuk szerintem abszolut nemerdekel,hogy,hogy tartod ahogy elnezem a kerdest.

2016. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Egyrészt, ha nem tartanak tyúkólban, vajon a kis ketrecében jobb volt neki?

Másrészt, nem tudom hova tűnt az a válaszom, amiben azt írtam hogy ebéd lesz belőle mert én ivartalanításra nem adok ki pénzt.

2016. ápr. 11. 21:28
 5/6 anonim válasza:

Kit erdekel szerinted? :D

Elve egyetek meg,akkor.

Minek irod ki a kerdest ha ennyire retard vagy?

Falusi 13 eves gyerek lehetsz:)


Na de jo etvagyat a tiedhez,mert az enyemet se te sem mas nemkell megegye.

2016. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Figyelj, én tiszteletben tartom ha vega vagy, ellenben te engem nem tisztelsz. Ezek a nyulak a húsukért vannak tenyésztve, úgy kaptuk, szóval ennyi, az eredeti kérdésemre is megkaptam a választ, megoldást is találtam rá, köszönöm.
2016. ápr. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!