Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapdál/csipked mindig?

Miért harapdál/csipked mindig?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom ha oda tartom elé a kezem mindig megcsipked vagy ha a kezembe tartom de multkor amikor olyan kedve volt nyalogatta a kezem...nem értem miért csipked...14L 8h tengerimalac

2016. ápr. 19. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mert büdös vagy.
2016. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haha! Nagyon jót nevettünk az értelmes hozzászólásodon! "Mindenki magából indul ki." ;)

Engem is szokott csipkedni, de nem vészes. Ha már picit erőteljesebben odacsíp akkor én rászoktam "csapni" (persze finoman) az orrára és utána már nem csinálja egy ideig. Mielőtt simiznéd mosd meg a kezed szappannal, lehet érez az ujjadon ennivalót és azért csinálja.

2016. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így jelzi, hogy társat szeretne. Ő sajnos nem lesz meg egyedül, hozzád próbálna nyitni, csakhát nem vagy tengerimalac. Mihamarabb keress neki egy másik kislányt. :)
2016. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 köszi

#3 anyukám nem engedi hogy 2 legyen...

2016. ápr. 20. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém sem engedte az elsőt sem. Majd lenyeli... :D Nem tud vele mit csinálni, ha már megvetted. Maximum azt tudod, hogy elmagyarázod neki, hogy kezd elfajulni, aggresszívan viselkedni és akár emiatt bele is halhat. Beadagolod szépen, lassan, hogy rossz helyen néztél utána a tartásának (ahol nem írták, hogy tàrsas lény) és ennyi. Én is beleestem ebbe a hibába és később csak rosszabb lesz a viselkedése (követelődzik, egész nap sipákol, mindent megrág, stb...) Ha már van egy malackád elfér ott mégegy.
2016. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2016. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!