Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos kutyám miért...

11 hónapos kutyám miért csipked harapdál? Mikor elmegyek mellette felugrik rám és megfogja a kezem nem fáj de érzem.

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban kezdte el ezt csinálni.Ha ráütök akkor is elszalad majd vissza és újra nekem ugrik és indul előről minden:(

Amstaff kutya


2013. febr. 10. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem kutyafüggő :) Játszik, ez ilyenkor jön elő, ha nagyon ilyen, vegyél neki sípolós, gumi játékokat, esetleg olyat, ami két oldalon húzható :)
2013. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van neki játék de ahogy kimegyek hozzá ezt csinálja:(Már lábbal lököm el de semmi.
2013. febr. 10. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1 ev mulva kinovi :-)
2013. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi.
2013. febr. 10. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne ütögesd. Hárítsd el a kezeddel az ugrást és erélyesen mondd neki, hogy nem.
2013. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktál vele foglalkozni? És mégis mekkorát ütsz szerencsétlen kutyára, hogy attól elszalad?
2013. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jaj nem nagyot ütök:)Csak a fenekére de meg sem kottyan neki.Szerintem játéknak veszi mert újra kezdi nem fáj neki semmi:(Párom nemrég bottal csapott rá a seggérre mintha nem történt volna semmi ásta tovább a nagy lukat :((

Napi 2 szer viszem 1-1 órára sétálni udvaron van a másik kutyával.

2013. febr. 10. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a staffik nagyon nem kerti kutyák! Igénylik a gazda jelenlétét! A napi 2 órás foglalkozás annyi neki, mint semmi. Ez így egyenlő az elhanyagolással! A másik, hogy a szőre sem alkalmas a téli hidegek és a nyári forróság elviselésére! Rosszul eshet, de ha nem tudod megoldani, hogy a lakásban legyen, kérlek keress másik gazdát neki, ne a kutya szenvedjen emiatt!


Amit csinál, az játék. Ebben partnernek kellene lenned, az összes kutya igényli a gazdával való elegendő tárgy nélküli játékot. Megint csak a napi 2 órás séta egy fiatal, életerős staffinak semmi! Főleg ha pórázos séták (erről nem közöltél infot). Aktív mozgásra van szüksége naponta, emellett szintén napi kellő szellemi fárasztásra. Mennyit viszed más kutyák közé?

2013. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Napi 2 szer 1-1- órát de nyáron ez több időt jelent.és otthon is játszok vele meg fárasztom(pecázás,futtatjuk)

A másik kutya beagle Ő is kint él már 11 éve óta semmi baja hozzá idomult már a szőre sprőd is a többi beaglenek(bentiek) nem.

Nem fáznak mert állandóan kihordják a házukból a ruhákat amiket beteszünk nekik.


Szerintem nem csak én tartom kint a kutyám aki magánházban él.

Meg a kutyának börtön a lakás főleg a panel.Mit csinál egész nap?vagy eszik vagy játszik magával,vagy alszik ha egyedül van :((

Az én kutyáim egész nap szaladgálnak hátul az udvaron játszanak.Én nem kívánok a kutyámnak olyan életet mint egyes lakásban levők.

2013. febr. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!