Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez jó kifogás a...

Szerintetek ez jó kifogás a tengerimalac tartáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom,most furcsa lesz amit írok,lehet,hogy hü***nek is néztek miatta,de ezt is meg kell valahol kérdezni:D

Na,apukám utálja a tengerimalacokat,hörcsögöket,stb...

A nagyszüleimnél tarthatok kint a garázsukba 2 tengerimalacokat,ha a nyulam elpusztul.(már nagyon öreg)

És ha odaviszem a tengericocákat és kb. 3 hét múlva,azt mondom apukámnak,hogy muszáj bevinni őket mivel kint elpusztulnak az állatkereskedő mondta,hogy szobában kell tartani,akkor ezt elhinnék a szüleim?:D

Nagyon szeretném a szobámba tartani őket!

Előre is köszi a normális válaszokat! 13L


2010. ápr. 6. 21:09
1 2
 11/15 P.Vik ***** válasza:
100%
jajj..közben leeset miért nem akarja apukád az állatkát...nem azért mert allergiás rá, hanem mert féltve óvja tőled őket!!!
2010. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 P.Vik ***** válasza:
100%
epekedve várni, hogy egy öreg állat elpusztuljon, hogy jöhessen a másik....szégyeld magad...10 évvel vagyok idősebb és a 7 éves degumat hónapokig sirattam amikor meghalt...te meg már a következőn gondolkozol.....
2010. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na mindegy a 14. szülinapomra kaptam 2-őt.

Nagyon édik:) És kiderült h azért nem akart eddig venni,mert kitervelte egy éve h a14.szülinapomra állat lesz véve....

2010. ápr. 25. 13:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Rendes apukád van. Egyébkén az én törpehörim is már idős, de nem várom hogy elpusztuljon, pedig anyék azt mondták hogy utána lehet tengerimalacom, úgyhogy nemrég meg is kaptam így vamn hörim meg malackám is:)
2010. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én sem várom,hogy elpustuljon,mert nagyon nagyon szeretem,s hála istennek még mindig él! Csupán szerettem volna tengerimalacokat is :)
2010. nov. 2. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!