Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha Londonba akarok utazni és...

Ha Londonba akarok utazni és vinném a két patkányomat is, milyen intézkedések szükségesek - repülővel?

Figyelt kérdés

Utazóketrecben vinném, ahogy a kutyákat is szokás... előtte őket is meg kell vizsgáltatni? Kell róluk állatorvosi papír, hogy minden rendben van velük, nem betegek?

Volt már valakinek hasonló tapasztalata BÁRMILYEN kisállattal? Repülőn utaznánk.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 7. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd jön szakértőbb válasz is, de Angliába csak többhavi karantén után engednek be állatot, esetleg valami speciális orvosi igazolással lehet ezt elkerülni, szerintem érdeklődj a nagykövetségen.
2010. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz szabadulni tőlük, csak oda utazz:))
2010. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is vannak állataim, és utánanéztem kb. egy éve.


1. fedélezeten nem lehet rágcsálót szállítani (mert jó kis repülőteres logikával élve, majd biztos lerágják a szárnyakat, vagy a futóművet...:D:D)

2. csomagtérben lehet állatot utaztatni, én azt nem tenném meg velük.

2010. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mármint: nekem is vannak patkányaim. előző voltam :)
2010. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Angliába jösz, feltételezem, hoyg beszélsz angolul, szóval nem fordítom le, de itt találod azokat a szabályokat, amik az állat behozatalra vonatkoznak

[link]

Itt kifejezetten a nyulakról és rágcsálókról van szó: [link]


A lényeg, hogy jöhet, minden gond nélkül. Anno én is csak behoztam a nyulamat. Igaz, mi autóval jöttünk. Az egyéb utazási feltételeknek a légitársaságnál kell utánajáni, amivel jönnétek.

2010. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Másodiknak: nem akarok megszabadulni tőlük, nem is értem, hogy jutott eszedbe a kérdésem alapján... pont hogy magammal szeretném vinni őket.

Hát, akkor gondolom a csomagtérben talán nem lesz bajuk egy-két óra alatt... :) Köszönöm a linkeket és a nyuszis válaszadónak a választ különösen :)

2010. ápr. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!