Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulat hol lehet csikizni?

A nyulat hol lehet csikizni?

Figyelt kérdés
Azt írták hogy minden emlős nevet ha csikizik, és szeretném látni nevetni. XD
2016. máj. 21. 09:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tinédzser vagyok.
2016. máj. 22. 14:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor jól tippeltem. :) Cuki vagy, hogy meg akarod nevettetni a nyuszid, de akkor nevetnek képletesen láthatatlanul mikor szabadon trappolhatnak a maguk kis területén pl. elkerített nyuszikarám vagy mikor simogatják őket vagy ha játszol vele, vagy ha vmilyen jóízű szárított almát vagy nem szárított almát adsz neki időnként, de abból is maximum csak nagyon keveset, pláne ha törpe nyuszi.
2016. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én emberként is elküldtem már 1-2 csajt aki nem fogta fel hogy nem vicces a csikizés, és rohadtul nem jó érzés.
2016. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most csak gondolj bele, jönne egy nálad 10-szer nagyobb óriás, és a bordáid közé állítaná a szódásballon méretű ujjait hogy "csikicsikicsikiiii".

Hogy esne? :)

2016. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hááát...:D
2016. máj. 22. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!