Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fúrja be magát az...

Miért fúrja be magát az alomba a tengerimalac?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy tengerimalacot és nappalra kivettem a házát. Viszont ilyenkor majdnem egész nap a széna alatt van alomba dugott fejjel. A magány a baja? Én szívesen vennék mellé társat, de a kereskedésben azt mondták, hogy mivel fiú inkább várjak egy hónapot.

2016. máj. 22. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindig legyen előtte széna, este pedig lefoglalja magát a rágással. Nekem a malackáim felvették a napi ritmusomat, rutinomat, így amikor én alszok akkor ők is pihiznek vagy ha még sem akkor csendben vannak. :) Mindenféleképpen legyen köztük fél év korkülönbség, ami elég macerás úgy hogy nem tudod mennyi idős a malackád. Ha majdnem egykorúak akkor nem fognak egymással jól kijönni. :/
2016. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!