Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok küldeni dzsungáriai...

Tudtok küldeni dzsungáriai törpehörinek terráriumot?

Figyelt kérdés
midnenhol az olvastam hogy egy ketreccel egy árba van esetleg olcsóbb is..de hiába keresek max 10.000 ft-ért sehol sem találok.Előre is köszi a válaszokat :)

2016. máj. 30. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

IKEA műanyag tárolódobozt is vehetsz, sokan azt használnak terrárium helyett (én is), mert olcsóbb és könnyebb, valamint nem törékeny.

4.790 Ft egy 56*78 cm alaperületű és 43 cm magas doboz, ebbe emeletet is tudsz szerelni, valamint baromi sok felszerelés fér bele. Én imádom. :)

2016. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Errenem is gondoltam XwX köszönöm :D
2016. máj. 30. 18:06
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi hogy itt bénáskodok (khmm szokásomhoz híven) tudsz küldeni képet hogy hogy néz ki a te "lakóparkod"?:) és linket hogy melyiket vetted mert én csak áttlátszatlant (szóval nem áttlátszót) találtam xc
2016. máj. 30. 18:17
 4/10 A kérdező kommentje:
[link] vagy ez is jó?:D
2016. máj. 30. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Pont ez a méret és fajta van nekem is. Nem teljesen átlátszó, de bele lehet látni. Imádom. Facebookon tudok csak képet küldeni, ha az jó :)
2016. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

nehogy ilyenben tartsd már szerencsétlent... nyáron ott fog hőgutát kapni, még a levegő sem megy be oda

a ketrec ezerszer jobb, sőt, ennél a vacaknál még az üveg is...

2016. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam és arra a megoldásra jutottam hogy ilyesmit csinálok belőle; [link]
2016. máj. 30. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes, a levegő áramlik még attól, hogy magas az oldala. És lehet az oldalára is rácsot tenni, kreatívnak kell lennie. Egy ekkora terráriumot meg se lehet mozdítani. No meg... Nem minden házban van meleg nyáron. :)
2016. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" nehogy ilyenben tartsd már szerencsétlent... nyáron ott fog hőgutát kapni, még a levegő sem megy be oda

a ketrec ezerszer jobb, sőt, ennél a vacaknál még az üveg is..."


ezzel nem értek egyet! a terráium is ugyanúgy tud szellőzni. ha elég magas,akkor felül teljesen lehet nyitott. ha nincsen fölötte semmi polc, akkor rendesen szellőzik. de ha ráccsal le van fedve, akkor is .

amúgy nekem ez az ikeas doboz megoldás nem igazán tetszik,nem túl esztétikus.

én mindenképpen terráriumot vennék, sokkal szebb,hogy teljesen be lehet látni,hogy mit csinál a höri. és nem nehezek. persze egy hosszabb terráriumot mozgatni nem könnyű, 2 ember kell hozzá. de hát nem értem miért kéne mozgatni. egyszer lerakja az ember a helyére, utána maradhat úgy évekig.. takarításhoz nem kell kiszedni a helyéről.

[link]

ez itt 120x60x50 cm. szép tágas. és 5500 ft!! oké, nem tökéletes,mert ereszt. de mivel nem lesz benne víz kit érdekel?

szerintem megéri egy ilyet megvenni. ha nagy a méret,akkor keresni kisebbet.. nincsen olyan ökör áruk. és jó kis lakása lesz a hörinek.

a ketrecek szerintem csúnyák és nem is egészségesek,hogyha lerágja róla a festéket meg alapból hogy rágja azt a fémet.. arról nem is beszélve,hogy drágák és kicsik.

2016. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és ez a hirdetés rögtön az első oldalon volt.. rengeteg ilyen van még,hogyha helyben messze lenne.
2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!