Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek gáz ha 25 éves...

Szerintetek gáz ha 25 éves pasiként éppen nyúlvásárláson gondolkozom?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. Minden jólelkű ember szereti az állatokat.
2016. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A 37 éves párom is szívesen tartana nyuszit, mondjuk neki vannak sokkal férfiatlanabb hobbijai is.

Nem a nyúlnak és a nyúltartásnak kell férfiasnak lennie, hanem maximum neked :) Az a férfiatlan, aki kényszeresen kerül minden nem férfias dolgot s még a cserepes ajkát sem keni ki, inkább lesmárolja a csaját, miután az megtette a sajátjával. Na ez a gáz.

Miért ne szerethetne egy férfi egy aranyos kis szőrös állatkát, aki érdekesen mozgatja az orrát? Nekem ugyan nem kéne, én a patkányokért vagyok oda (meg a kígyókért és a madárpókokért, de a patkány az igazi), de megértem, ha valakinek az jön be. Most macskáink vannak, a párom hihetetlenül tud enyelegni azokkal is, nyávogásban is jó. Ami bizonyára nem férfias, de ez minket nem érdekel.


Különben meg túl nehéz és rövid az élet ahhoz, hogy mások véleménye miatt ne csináljuk azt, amit szeretünk s amivel még csak nem is ártunk különösebben másnak.

2016. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen a patkányon is gondolkoztam én is, csak nem tudom, sajnos előítéleteim vanank velük szemben. (tudom, hogy nem igazak, de a tudat alatimmal nem tudok mit kedzeni)
2016. máj. 31. 21:14
 14/14 anonim ***** válasza:
A nyuszi aranyosabb.
2023. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!