Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap kapunk két kishörcsögöt...

Holnap kapunk két kishörcsögöt. Egy fiút és egy lányt. Nincs mibe, , beletenni" őket mert a kalitkánk eltört (ék). Mibe tudnánk elhelyezni őket? Illetve nevek, mert még ötlet sincs.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%
Én még esetleg a kemény kartondobozt ajánlom, csak ki ne rágják. Vagy még esetleg ha akvárium van otthon ;)
2010. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kartondobozt kirágják.

Hol laktok? Valaki nem tud adni egy nagyobb akváriumot, vagy egy ketrecet? Ha debreceni vagy, én szívesen adok.

De ha nincsenek meg a feltételek, akkor minek neked hörcsög? Ha nincs mibe tenni (normális helyre), akkor inkább ne fogadd el őket, mert nem fogják magukat jól érezni.

2010. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen egy nagy befőttesüveg is jó. De csak pár napra.
2010. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyen a nevük: Picur és Törpi. :)
2010. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tájékoztatlak, hogy ha egy fiúhörcsög és egy lányhörcsög együtt lakik, akkor abból rövidesen rengeteg kishörcsög fog kisülni. És akkor még öt másik kérdező fog ide beírni, hogy "kapunk két kishörcsögöt, de nincs mibe tennünk ..."
2010. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én befőttesüvegbe biztos nem raknám szegényeket, akkor már inkább a doboz. Vagy esetleg egy nagyobb fiókot kiveszel és abba... Bár lehet, hogy abból ki tudnának jönni. :S

A nevüket meg talán ki tudod találni, ha meglátod őket, megismered a szokásaikat stb. ;)

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt van pár ötlet: [link]

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kartondoboz. Béleld ki rossz pulcsival vagy farmerral, azt hátha nem rágják szét. :)

Név lehetne mondjuk Csöpi és Rágcsa. :)

2010. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nagy 5 literes befőttesüvegre gondoltam.
2010. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

-Mickey & Minnie

-Chip & Dale

-Tarzan & Jane

-Cleopatra & Caesar

-Romeo & Juliet

-Daisy & Donald

(Nem saját ötlet, itt vannak még:

[link]

2010. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!