Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog szelidülni?

Csiszár Luca kérdése:

Meg fog szelidülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta szerettem volna görit és most végre elkészítettük a ketrecét megvettük a kiegészítőket és elkezdtünk keresni! Feltétlen bézs kislányt akartunk...később meg is találtuk! A képen gyönyörű egészséges görik voltak egy szêp helyen! És a " elvileg" tenyésztő a gazdi! Egy héttel később elmentünk választani! A gazdi bevezetett minket egy épületbe ahol mindnyájan majd elájultunk!:( Egy apró büdös- koszos ketrecbe voltak bezárva az állatok! 15-20 görény kb két nêgyzetméternyi helyen volt! Majd kiderült hogy a gazdi nem tenyésztő hanem szaporító! Szivem szerint az összeset elhoztam volna! Sajnos muszáj volt elhozni a görit... Maja pár percen belül játszani kezdett az új ketrecében viszont engem harapdál- karmol és sziszeg! A kérdésem az lenne hogy az eddigi nevelés ellenére ugyanúgy szeretni fogy engem mint ha rendes helyről szármozna?? A választ előre is köszönöm!!:) ( bocsánat a hosszú szövegért)
2016. aug. 1. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog szelídülni, csak légy türelmes :) foglalkozz vele sokat és egy idő után megszokja az érintést,simogatást,emelgetést.
2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel velük a kapcsolatot, biztosan tudnak segíteni: [link]
2016. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!