Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek nimfa papagáj meg...

Szerintetek nimfa papagáj meg fog szelídülni röpdében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy hány madár lesz, hol lesz a röpde?

Mert 1 nimfa egy szobai röpdében simán megszelídülhet. De több nimfa akár szobai akár kinti röpdében max annyira lesz szelíd hogy nem zavarja őket a jelenléted és esetleg 1-2 eszik a kezedből.

2012. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van, csak akkor lesz szelíd ha egyedül tartod, de viszonylag gyorsan szelídül. Az én nimfám kevesebb mint 1 hónap alatt szelíd lett. :D

Ja, és a fiatalabbakat és főleg a hímeket könnyű szelídíteni.

2012. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, a röpde kint lesz az udvaron szél és esőálló , és én is 1-et szerettem volna:D köszi a válaszokat
2012. jún. 27. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már alapból kézzel nevelt nimfát vettem, tenyésztőtől illetve papagájnevelőtől. :)

Ugye már keltetőgépben keltették ki és egyből fecskendővel etették és mi 2 hetesen hoztuk el és folytattunk itthon a fecskendővel etetést, majd átszoktattuk magra. Amióta nálunk van mindig a vállunkra jön, beszél, szereti ha simogatjuk a nyakát stb. :)

Már 4 éves egyébként.

2012. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!