Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nem baj ha a hörcsögöknek...

Az nem baj ha a hörcsögöknek estére kiveszem a kereket és csak napoal hagyom bent?

Figyelt kérdés

#hörcsög #kisállat #éjjeli tevékenység
2016. aug. 23. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor leírták már, de most én is. A hörcsögnek nappalra ha beraksz valamit, az nem érdekli, hiszen alszik olyankor. Ha pedig este nincsen bent valami, akkor azt soha nem is fogja használni, hiszen este van ébren.
2016. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Annyi hangtalan kereket lehet venni, vagy ha nyikorog olajozni... kivenni max akkor ha van a hörinek egy fél szobányi területe ahol futkoshat helyette.
2016. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

1. Lehet hogy mindent lehet venni csak minden pénz kérdése és akinek nincs elkölthető pénze az mit csináljon?

2. Műanyag kereket nemnagyon hiszem hogy belehet olajozni😂😂

2016. aug. 25. 03:26
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Akinek nincs elkölthető pénze, az előbb gondolkodjon, utána cselekedjen.

Ha bármilyen kis állatot vállalsz, a te felelősséged, hogy fogságban - mert igen, fogságban van -, is viszonylag normális élete legyen.

Attól még, hogy naponta adsz enni neki, nem fogja jól érezni magát, vagy neked rendben lenne, ha életed végéig be lennél zárva a szobádba, és csak kaját kapnál?

Esetleg amikor alszol, akkor kinyitják az ajtót, úgyse mész sehova :D

Ennek azért nem így kéne működnie, bár én egyébként is elítélem az állatok fogságban tartását...

A megoldás az, hogy arrébb költözteted a hörcsögöt éjszaka, és a fejedre húzod a párnát. Ki lehet bírni, én is ezt tettem a mentett hörcsögömmel. Pár nap alatt hozzászoksz a zajhoz, ha nem azon kattogsz állandóan.

Itt első körben neked kell alkalmazkodnod, a hörcsög nem kutya, hogy betanítsd, hogy ne zavarjon.

2016. aug. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ehhez csak annyit fűzök, hogy ajándékba kaptam őket
2016. aug. 26. 01:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolják egyesek, hogy jó ötlet állatot ajándékozni... attól még sajnos ott vannak, ha nem akarod őket élhető körülmények között tartani, akkor ajándékozd el őket. Esetleg a kedves ajándékozótól kérhetnél egy nyikorgás nélküli kereket is, ha már nincs 3000 forintod egy másikra.

A megoldás még mindig nem az, hogy kínzod őket, mert aztán jönnek a stressztől a betegségek, és hozhatod a cipősdobozt, mert az állatorvos is drága, plusz a legtöbben nem is értenek a hörcsögökhöz. Mást nem tudunk ajánlani, ha az ördög hagyta is ott őket nálad, a kerék kivétele semmiképpen nem megoldás.

2016. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!