Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacom társa elhunyt...

Tengeri malacom társa elhunyt - hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tengerimalacom négy éves múlt, nemrég hunyt el a társa. Nem tudom,mi zajlik le benne,de nyugodt, nem tűnik szomorúnak, jól eszik - talán kicsit csendesebb.

A problémám a következő: tudom, társas lény, emiatt tanácsos lenne új társat beszerezni neki. Viszont én már a meglévőn kívül nem szeretnék már tengeri malacot tartani, mert sajnos kevés időm van a takarításra, anyagilag is megterhelő, ha színvonalasan akarom etetni. Ha társat fogadok mellé - kölyköt javasolnak a szakértők - de ha a most meglévő elhuny pár éven belül, a társának megint csak társ kell...

A malacot elajándékozni nem szeretnénk, a gyerekek ragaszkodnak hozzá, én sem szívesen válnék meg tőle.

Ilyenkor mit tanácsos tenni? Esetleg egy másik idősödő malac? Vagy sok foglalkozás mellett pár évig meglesz egyedül?



2016. nov. 17. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Naa szuper :) kívánom, hogy sokáig boldogítsák egymást :)
2016. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem,nem tudnék malacok nélkül élni! :)
2016. nov. 19. 19:34
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír. :) Ugye teljesen biztos, hogy a kölyök is hím? :)
2016. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon édesek együtt!:)
2016. nov. 21. 12:05
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnos megint aktuális a téma. Most az idősebbik malacka hunyt el - megint megmaradt a szóló kölyökmalac (aki később lánynak bizonyult. :(

Most már tényleg nem veszek új malacot.

2017. ápr. 26. 13:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Szegény :( mi van a kicsivel azóta?
2021. ápr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Már jó régi a kérdés. Pár héttel később vettünk mellé egy új malacot. De már egyik malacka sem él.:( Már nem malacozok.
2021. ápr. 22. 15:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Kár hogy ilyen rövid életűek :(
2021. máj. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!