Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz egy törpe malacom pár...

Lesz egy törpe malacom pár kérdést fel tennék vele kapcsolatban többi lent. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Ceglédbércel-en már néztünk egyet nagyon rendes volt az ember azt mondta hogy lefoglalja 1 hétre.Kis fekete 3 hónapos a három hónapos az jó kor?Fekete és fiu.A net-en néztem már vagy 5 oldalt és az udvarban lesz majd.Pár tanácsot adnátok?Azt nem nagyon írta hogy mit esznek.Azt igen hogy nem kell neki sokat adni.A helye is meg van,csak ki kell még takarítani.

2016. nov. 12. 08:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és név ötleteket is adhattok.
2016. nov. 12. 08:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Chris P. Bacon... :D

De biztos, hogy neked ilyen joszag kell kedvencnek? Elmondanad legyszi, hogy miert?

2016. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Házikedvencnek és sok időm van rá és bocsi de nem sok közöd van hozzá
2016. nov. 12. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
De bunko vagy, bszki! En csak feltettem neked 2 nyomorult kerdest, mert nem ismerem ezeket a dogoket, es kivancsi voltam, mi visz ra valakit,hogy malacot tartson. Mi olyan vonzo benne, miert cuki, miert esett rajuk a valasztasod, ilyenek. Ha ezek azok az apro, oltoztetni valo izek, amik a gazdag apucik lanyainak vannak, akkor szerinted Jo otlet kint tartani? Szerinted az a csivava meretu rofinem fagy halalra fel nap alatt? Atiedhez hasonlo, igazan kedves stilusu valaszokat kivanok.
2016. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha foglalás előtt nem tájékozódtál,nagyon felelőtlen vagy
2016. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1.ez nem drága 2.okosabb mint a kutya 3.sokan tartják kin.4 tájékozodtam sokat csak kérdeztem hogy van-e olyan dolog ami esetleg nem volt fent neten meg a ismerősök nem mondtak el.és bocs amit irtam
2016. nov. 12. 14:43
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagy meg mert tenyésztők mondták hogy szalmát kell neki rakni é abba elebújik télen és fedett ólan lesz ha nem tudc róluk semmit akkor honan tudod?Bocsi amit irtam mert vannak olyan emeberek akik azért kérdzeik ezt hogy utána irogassa hogy ez nem jó nem igy kell nem neked való stb mert vannak ilyenek
2016. nov. 12. 14:46
 8/11 A kérdező kommentje:
és sokkal nagyobb mint a csivava xD
2016. nov. 12. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
A csivavát nem a mérete miatt írta példának, hanem azért, mert olyan kényes, hogy pl. az ott kint megfagyna, mint a malacod. Erre akart rávezetni. Amúgy nekem volt 2 ilyen malacom, ésbent tartottam őket, rendesen fürdettem őket, szobatisztára lettek nevelve, rendszeresen kivittem őket, hogy elvégezzék a dolgukat. Eleinte bepiszkítottak, szóval sokat kellett takarítanom utánuk, de arról ne feledkezzünk meg, hogy a legtöbben, akik helyesen tartják, azok bent tartják őket télen, és nem kint. Nem beszél ostobaságot az, aki azt vallja, hogy kint a hidegben "megfagy", én azt mondom, megfázik. Hiába a fedett ól, ha ilyen fiatalon kint van bizony megfázhat, és akitől veszed, valószínűsítem, hogy csak hobbi " tenyésztő", kb. mint én, vagy a szomszédom. Ezek az állatok bent szoktak élni a gazdival a házban. Na de hogyan fogod megtanítani BÁRMIRE, ha kint tartod? Te is kint fogsz fagyoskodni vele? Nem hiszem... A malacod nyilván nem fogja díjazni, ha magányosan kell a saját $z@rában, húgyàban fetrengenije a hidegben, minden fürdetés nélkül. Most nem hiszel nekünk, akik nem értenek egyet veled, de majd ráébredsz, hogy nem lesz problémamentes a tartása így. Hidd el, nem beszél ostobaságot az, aki szerint jól megfázik és elpusztul. Nagyon drága egy ilyen állatot fent tartani (ha minden biztosítva van neki ahogy kell), nem beszélve arról, hogy ha állatorvoshoz is vinni kell. Kell féregteleníteni, úgy mint egy kutyát. Ha férges, akkor lóg a farka, onnan látszik. Az enyéimnek kutyafekhelyük is volt, a nevük: Puki és Zseton volt. Nagyon szeretnivalóak, érdemes idomítani őket, ha sokat foglalkoznál a tiéddel, meglenne az eredménye, de ha kint tartod, és nyilván nem fogsz minden nap, egész nap fagyoskodni vele, akkor simán elvadul és pont ilyen fiatalon kellene a legtöbb időt vele lenni. Tartok tőle, hogy ráunsz, és elhanyagolod. Ne vedd sértésnek, de szerintem gondold át, hogy biztosan ezt akarod e? Ez nem olyan, mint a házisertés, nem igénytelen állat ez. Ez igényes, és nem kéne a két fajt összekeverni!
2016. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként EGY VALAMI SZÖGET ÜTÖTT A FEJEMBEN! MILYEN TENYÉSZTŐ AZ, AKI NEM MOND EL MINDENT A MALACRÓL NEKED, AKI NEM TÁJÉKOZTAT SEMMIRŐL???? ESETLEG VISSZABALLAGHATNÁL HOZZÁ ALAPOSAN KIKÉRDEZNI, JAH, ÉS EGY NORMÁLIS TENYÉSZTŐ PAPÍRT IS AD AZ ÁLLATRÓL, AMI A FAJTATISZTASÁGÁT IGAZOLJA!!! JAH, ÉS HA TUDOD, HOGY MILYEN FAJTA TÖRPEMALACRÓL VAN SZÓ? MERT AZ, HOGY TÖRPEMALAC AZ KEVÉS! TÖBB FAJTA IS LÉTEZIK, MOST AKKOR MELYIK FAJTÁD KAPOD ATTÓL A BIZONYOS TENYÉSZTŐTŐL?! A TENYÉSZTŐ NEVÉT LEHET TUDNI? A NORMÁLIS, HIVATALOS TENYÉSZTŐK REKLÁMOZZÁK MAGUKAT! ERRŐL IS ÉRDEMES TÁJÉKOZÓDNI, MERT PL. HA EGY JOFOGAS.HU OLDALON HIRDETI MAGÁT TENYÉSZTŐNEK VALAKI, AKKOR AZ LEHET CSALÓ IS, NO MEG ÍRTAD, HOGY NEM OLYAN DRÁGA... DE, IGEN, MEGKÉRIK AZ ÁRÁT JOBB HELYEKEN, BÁR MIBDEN HÁZTARTÁSBAN MÁS ÖSSZEG A "DRÁGA" MEG A "NEM DRÁGA". ETTŐL FÜGGETLEN, AKI TENYÉSZTŐNEK MONDJA MAGÁT, AZ LEHET EGY CSALÓ IS, AKI AZT HISZI ÉRT HOZZÁ. SZÓVAL KONKRÉTAN AKITŐL VESZITEK, AZT AZ ILLETŐT KÉRDEZD KI ALAPOSAN, MERT ELVILEG Ő KORLÁTLANUL ÉRT HOZZÁ, S ÍGY MINDEN KÉRDÉSEDRE TUD VÁLASZOLNI! HA VALAMI SÁNTÍT, AKKOR NE ONNAN VEGYÉTEK, NEHOGY RÁB.SSZÁL, ÉS EGY BELTENYÉSZTETT ÁLLATOT KAPJ!
2016. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!