Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap a hörcsögöm?

Miért harap a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Akármilyen kedvesen , lassan , óvatosan nyúlok hozzá, előtte kezet mosva hogy ételszagot se érezzen, harap . Nem tudom se megsimogatni se a kezembe venni mert harapdàl?
2016. nov. 18. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad?

Régen is így viselkedett?

Csak a helyén harap, vagy semleges területen is?

Pont a lényeget hagytad ki. :D

2016. nov. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hete van nálunk . Lassan szoktattuk magunkhoz hogy ne ijedjen meg meg nem féljen . Mindig picit simogattuk , egyszer benyúltam valamiert a ketrecbe és megharapott . Tegnap takaritottuk a hàzukat , kivettem és mint egy örült elkezdte harapgálni a kezem . 6 hónapos kislány .
2016. nov. 18. 13:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehàt a ketrecben is hatap meg ha kiveszem is . Enni kap rendesen , szóval gondolom nem éhes .
2016. nov. 18. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fél. Ezért szoktam én mindig tenyésztőtől venni, ők már kicsiként kézhez szoktatják őket, ellenben a kereskedésben nem foglalkoznak velük... :( Legyél kitartó. Mindig kapjon nasit (szotyi, lisztkukac, trappista sajt), akkor egy idő után nem harap majd. Én a harapós hörcsögöket mindig bőr lovaglókesztyűben vettem ki, mert azt nem tudták átharapni. Így egy idő után rájöttek, hogy felesleges a harapás, és abbahagyták.
2016. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet teruletvedo. Az en horcsogom is teruletvedo volt ha benyultunk hozza akkor erosen megharapott de a ketrecen kivul egy tunder volt imadtam sajnos mar nem el de imadtam tenyleg egy tunemeny volt annyi hogy nem nyulkaltam be hozza. Ha nem ez a helyzet es tenyleg nyugodtan beszelsz hozza nem emeles fel a hangod nem kelted fel almban kezet mosol es nem fujod be magad olyannal ami bantja az orrat akkor lehet csak ilyen a termeszete. Minden horcsog kulon egy3niseg ez minden allattal igy van
2016. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!